Srpen 2008

Brad Pitt utratil 8 milionů za nábytek

28. srpna 2008 v 13:00 News
Brad Pitt nezapře svoji slabost pro architektonické skvosty. Na nábytkářské výstavě ve švýcarské Basileji proto utrácel jako utržený ze řetězu.
Jeho mlsné oko padlo i na sofa s potahem ze skleněných vláken zdobeným zlatým lakem. Dodání na objednávku. Cena v přepočtu bezmála pět milionů korun.

"Zatímco herectví je moje práce, architektura je moje vášeň. Projektovat luxusní hotel v Dubaji je pro mě neuvěřitelná výzva. Chci, aby byl nádherný nejen na pohled, ale aby se v něm lidem i skvěle bydlelo a aby se za tou krásou hosté rádi vraceli," shrnuje Brad své architektonické ambice.
Zdroj: google.com/bradpitt

Z Volver

25. srpna 2008 v 15:00

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Zdroj: osobnosti.cz

Angelina Online

24. srpna 2008 v 10:00
Veškerý materiál, který je publikován na tomto webu,
je určen pouze pro oprávněné osoby a v žádném případě
za obsah poskytnutého materiálu neručí majitel stránek.

Záhady

22. srpna 2008 v 14:30
  • Proč Locke může na ostrově chodit? (Pokud ho vyléčil ostrov, proč na něm umírají těhotné ženy a Jack má zánět slepého střeva? A proč Locke přestal chodit, když našli s Boonem letadlo?)
  • Je Locke nějak výjimečný? (Proč ho kontaktovali Druzí už při narození a během jeho života? Byla jeho výjimečnost důvodem, že přežil pád z osmého patra?)
  • Je Lockovým otcem skutečně Anthony Cooper? (Ve flashbacku jsme neviděli mladého Coopera, který jel za Emily)
  • Jak se dostal Locke z ostrova a proč zemřel? (Byl syn, kterého vychovával, opravdu Walt?)
  • Je možné Locka znovu oživit, když bude dopraven na ostrov?
Zdroj: lost.cz

Info John

22. srpna 2008 v 10:00

locke
--
Herec:
Terry O´Quinn

Narozen(a):
1956

Kde bydlel(a):
Tustin, USA

Co dělal(a) dříve:
Regionální vedoucí v továrně na krabice (kterou vlastní Hurley)

Proč cestoval(a) letadlem:
V Austrálii byl na poznávací dovolené

Kde v letadle seděl(a):
24DZNÁMÁ FAKTA Odhalit
Locke poznal své rodiče až ve velice pokročilém věku. Jenže jeho otec ho vyhledal jen proto, aby od něj získal ledvinu - ihned po transplantaci ho opustí. Locke je od tohoto incidentu velice nedůvěřivý a hledáním otce zničí všechny vztahy okolo sebe, při poslední konfrontaci s ním ho jeho otec vyhodí z okna. Locke přežije, ale je upoután na vozík. Získá místo v továrně, kterou vlastní Hurley, jeho novým životním cílem jsou hry a dobrodružství, proto se také chystá na velkou výpravu do Austrálie. NA OSTROVĚ Odhalit Přestože strávil poslední čtyři roky před havárii na vozíku, na ostrově se mu zázračně vrátila schopnost opět chodit. Locke věří, že je jeho osudem zůstat na ostrově a způsobuje tak některé "nehody". Zpočátku vystupuje na ostrově nenápadně, pozornosti si zaslouží až když se vypraví na lov kanců. Imponují také jeho stopařské schopnosti, při jedné z výprav objeví společně s Boonem poklop. Neúspěšně se ho snaží společně otevřít, události okolo vedou až ke smrtelnému zranění Boona. Po otevření poklopu se uchýlí k počítači, snažící se nalézt smysl v zadávání čísel, když ale nevidí výsledek, přestane a způsobí tak elektromagnetický výbuch. Na ostrově zažil také setkání s monstrem. Sblížil se také s Druhými a na ostrově znovu potkal svého otce. Nabídku stát se jedním z Druhým ale napoprvé nevyužil, protože nedokázal svého otce zabít. To udělal až Sawyer. Ben poté ukáže Lockovi Jacoba a protože ho Locke slyší, Ben ho postřelí. Locke se málem zabije, ale pomůže mu Walt. Locke za každou cenu nechce z ostrova a proto zabíjí i Naomi. Po přijezdu lidí z lodi tvrdí, že tu nejsou proto, aby je zachránali a spolu s několika dalšími se odštěpuje a bydlí ve vesnici Druhých. Uvěří Benovi, že lidé z lodi přišli pro něj a pomáhá mu je dostat. Od Jacoba se posléze dozví, že mají "posunout" ostrov. Po vítězné konfrontaci s lidmi z lodi mu Ben předává velení nad Druhými, předtím ještě stačí Locke přesvědčit Jacka, aby lhal o jejich osudech na ostrově. BUDOUCNOST Odhalit Locke se dostane zatím neznámým způsobem z ostrova. Jeho falešné jméno v budoucnosti je Jeremy Bentham. Brzy ale po návratu umírá a na jeho pohřbu se Jack a Ben dohadují o plánu vrátit se na ostrov.

Zdroj: lost.cz

Tetován

21. srpna 2008 v 15:00

Info Michael

21. srpna 2008 v 9:00

ČÍSLO: 94941
UMÍSTĚNÍ: A-blok,cela 40
ZLOČIN: Ozbrojená loupež
TREST: Pět let - !V Součastné době na svobodě!
ZBÝVÁ ODSEDĚT: Pět let
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: za 2 roky a 6 měsíců.
HRAJE HO: WENTWORTH MILLER


ZÁZNAM:

Studijní výsledky Michaela Scofielda vyvolávají otázku, jak je možné že tak vzdělaný muž spáchal takový zločin. Nejdříve ukončil Morgan Park High School, poté odpromoval z pozemního inženýrství na Univerzitě Loyola v Chicagu.

Než byl zatčen, pracoval Scofield jako stavební inženýr v prestižní firmě Maxwell a Shaum v Middletonu, stát Ilynois.
Vězeň Michael Scofield, který nebyl předtím nikdy trestán, se dopustil ozbrojené loupeže a snažil se ukrást půl milionu dolarů z banky na předměstí Chicaga. Během procesu odmítl obhajobu a požádal o umístění do trestnice Fox River poblíž svého domova - Chicaga.
Zdroj: prisonbreak-cz.com

Promiscuous

18. srpna 2008 v 13:30

Say it Right

18. srpna 2008 v 8:00

Desítka nejlépe vydělávajících hollywoodských hereček za rok 2007

17. srpna 2008 v 8:20
Zdroj: jolie.blog.cz
1.
Cameron Diaz
2.
Keira Knightley
3.
Jennifer Aniston
4.
Reese Witherspoon
5.
Gwyneth Paltrow
6.
Jodie Foster
7.
Sarah Jessica Parker
8.
Meryl Streep
9.
Amy Adams
10.
Angelina Jolie

Terry - životopis

4. srpna 2008 v 15:30
Terry O'Quinn je ostřílený filmový a televizní veterán, který má za sebou během čtvrtstoletí tvůrčí kariéry několik desítek rolí. Stejně jako jeho postava v seriálu "Lost" ("Ztraceni") má i Terry za sebou velice zvláštní minulost. Narodil se 15. července 1952 v rodině irských přistěhovalců, přesto si pověstné irské "O" přidal až na začátku herecké kariéry, aby se odlišil od herce Terryho Quinna.

Na střední škole zkoušel bicí, po vysoké zkoušel pro změnu mlátit do lidí, nejdříve jako amatérský boxer, poté jako profesionální bodyguard. Vysoký holohlavý chlápek se ve filmu vždycky uchytí, Terry O'Quinn to zkoušel přes malé či menší role ve větších filmech a postupně pronikal do všeobecného podvědomí, velkou hvězdou s hlavní rolí se však nikdy nestal. Snad jen béčkový horor "Otčím" můžeme považovat za slušný úspěch, který překročil o nějaký ten metr poličky videopůjčoven.

Satisfakci za odsloužená léta prožil až v devadesátých letech díky přátelství s Chrisem Carterem, který ho obsadil do jedné ze tří hlavní rolí v seriálu "Millennium", následníka superúspěšných "Akt X". Na přelomu tisíciletí úspěšně přesedlal k jinému talentovanému producentovi, tentokrát to byl J.J. Abrams, který mu dal nejdříve příležitost v seriálu "Alias" a následně na něj čekala ideální role v "Lost" ("Ztraceni").

Životopis Millera

3. srpna 2008 v 17:00
Wentworth Miller vděčí za svou popularitu roli, kterou ztvárňuje v novém hitu od FOXu - Prison Breaku. Miller hraje Michaela Scofielda, jenž spáchá zločin, aby se dostal do vězení, kde čeká jeho bratr. Ten je falešně obviněný k trestu smrti za vraždu, kterou ve skutečnosti nespáchal. Michael se pak snaží dostat sebe a bratra z vězení pomocí geniálního plánu. Absurdní? Určitě! Vždyť je to právě Miller, kdo každý týden přiláká 9 milionů diváků před televizní obrazovku.

Ale ne vždy měl Miller takové schopnosti. Po hraní v divadle na střední škole v Brooklynu a na předměstí Pittsburgu hrál německého kurýra Count von Stracka v divadlu "Intime". Cítil, že překonal své vrstevníky. "Byl jsem děsně božský," říká Miller. Psychicky neunesl svou popularitu a skončil s hraním. Začal zpívat s Ringtones a to považoval za své východisko.

Miller hraje inženýra v Prison Breaku, ale zápolil s vědou v Princetonu (zahrnující předmět fyzika pro básníky), a tak si ve druhém ročníku na univerzitě vzal rok volna, aby si všechno v klidu vyřešil. Tento čas strávil ve Scottsdalu (Ariz) s jeho strýcem, kde pracoval v knihkupectví a jako úřední asistent. Brzy ho začala sžírat nuda a otrava z minimální mzdy a také svět, který pro něj byl obtížný a bezvýznamný, a proto se rozhodl vrátit do Pricetonu a podařilo se mu získat anglický titul (asi něco podobného jako náš bakalář).

Po škole odešel do Hollywoodu a dostal práci "s vlastním stolem a pravidelnou výplatou", četl skripta a sbíral šálky s kávou pro šéfy z NBC v oddělení pro televizní tvorbu. Ale brzo si uvědomil, že šel nevědomě do Los Angeles za účelem hraní. "Věděl jsem, že kdybych to nezkusil, říkal bych si pořád 'co kdyby´."

V roce 1998 dostal svoji první roličku v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Ale do té doby, než byl vybrán do minisérie Dinotopia v roce 2002, se mu nepodařilo ukořistit hlavní roli. Poté následovala hlavní role ve filmu Lidská skvrna, kde ztvárnil postavu černého muže, který byl ale na povrchu bílý. Ve skutečnosti má Miller v sobě něco z Araba, Evropana a Afroameričana. "Není zde moc rolí napsaných speciálně na mou minulost. Je to něco, na co jsem musel být docela citlivý, abych si prorazil cestu v tomto byznysu," říká Miller.

Nyní má pravidelnou roli, byl nominován na Zlatý Glób za nejlepšího herce v TV dramatu a chtěl by vydržet s hraním, ačkoli doufá, že bude stejně úspěšný i v psaní a režírování. "Jednou z nejvíce radostných věcí z objevování se v televizi je, že si vás lidé každý týden zvou do svých domovů," říká. "Udělají si pro vás čas v jejich rušných životech. To je pro vás ten největší kompliment."


Wentworth Miller si také zahrál v méně známém filmu Seabïscuit, jehož příběh se odehrává v dostihovém prostředí.

Po porodu

2. srpna 2008 v 21:54 | Emingos |  News
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Angelina Jolie
Zdroj: celebrity-gossip.net
________________

Emingos 2008/2010

________________