Září 2008

Brad Pitt: Chceme s Angelinou vlastní zemi

17. září 2008 v 22:00 News
Brad Pitt a Angelina Jolie mají společně už šest potomků. Mluví ale o tom, že rozšiřování rodu by mohlo skončit někde až kolem počtu jedenácti dětí.
Hollywoodský idol teď prohlásil, že se svou partnerkou uvažuje dokonce o založení vlastní země a vlastního národa.
"Já sám sebe dnes považuji za občana celého tohoto světa. Hodláme provozovat vlastní zemi! Máme několik nádherných domovů, takže pobýváme velmi pohodlně, kdekoli na světě potřebujeme být. Miluji fakt, že mohu cestovat dle libosti, je to velmi osvobozující pocit. Máme moc rádi tuto součást našich životů," tvrdí Pitt.
Nikdy by prý herec nevyměnil svůj současný život za ten minulý z doby, kdy byl ženatý s herečkou Jennifer Anistonovou.
"Nemohl bych se vrátit ke svému původnímu životu bez dětí. Děti změnily všechno, není to už jen o člověku samotném. Být otcem mi dodalo vyššího smyslu zodpovědnosti a já ji beru velmi vážně. Chci svým dětem dopřát lepší život. Všechno teď záleží na mé rodině," dodal Pitt.

Angelina Jolie chce adoptovat čínského sirotka

16. září 2008 v 10:00 | Emingos |  News
Ještě než porodila dvojčata Knoxe a Vivienne, uvažovala Angelina Jolie o další adopci.
S partnerem Bradem Pittem řešili, zda neposkytnou rodinné zázemí některému čínskému sirotkovi, kterému rodiče zemřeli při květnových ničivých zemětřeseních.
"Angelina je zdrcená těmi zemětřeseními, která se objevila v Číně v květnu. Je neustále v kontaktu s lidmi, kteří tam pracují na obnově postižených oblastí, je to součástí její spolupráce se Spojenými národy, a dokonce si sama už prohlédla fotky několika osiřelých dětí. Předběžně nabídla domov postiženému dítěti nebo dvěma, pokud by to byli sourozenci.

Brad Pitt zachránil v Benátkách fanouška před utopením

15. září 2008 v 10:00 News
Herec Brad Pitt prokázal, že v přítomnosti nebezpečí nedbá na svou hvězdnou nedotknutelnost a nezdráhá se skočit do vody pro obyčejného smrtelníka.
V Benátkách se mu naskytla příležitost, ale smočit se nakonec vůbec nemusel. Nešťastníka z řad svých fandů totiž zachytil včas, ještě než stihl spadnout do vody.
"Ten chlapec tak zoufale toužil získat podpis. Kolem Brada byly davy paparazzi a on se prostě snažil dostat přes ně, když zakopl a málem spadl. Brad naštěstí nepotlačil své reflexy a chytil ho v poslední chvíli," popsal incident svědek.
Zdroj: Revue

2006 - St. Jonh advertisement

11. září 2008 v 8:50 | Emingos
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

2007 - Shiseido advertisement [2]

8. září 2008 v 0:01 | Emingos
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com

imagebam.comimagebam.comimagebam.com
________________

Emingos 2008/2010

________________