Listopad 2008

styl Angeliny

15. listopadu 2008 v 16:00 | Emingos |  Angelina
Když čekala Shiloh.Nosila buď volně střižená oblečení přes bříško a nebo upnuté oblečení,které velmi zvýraznilo bříško.

Angeliny favoritkou je černá.A tedy na premiéru,show,oscara atd. vetšinou volí černou barvu.
V soukromí se před otravnými paparazzi schovává za slunečními brýlemi.

Dům v Berlíně

15. listopadu 2008 v 10:00 | Emingos |  News
Dům se nachází v klidné části Berlína na ulici Borsigstrasse číslo 31 a z jeho terasy je dokonale vidět na celé město. "Nechci, aby fotografové obtěžovali Angelinu a ani nemáme zájem, aby naše děti chodily do školy v Hollywoodu," zdůvodnil Brad rozhodnutí přestěhovat se.

Jejich nový příbytek zdobí mramorové podlahy, pozlacené sloupy, schodiště s drahými koberci. Do loftů nahoře stále svítí slunce.

Angelina & Brýle

14. listopadu 2008 v 14:30 | Emingos |  News
Angelina nenosí optické brýle.Ale přesto byl pořízen jeden snímek s optickými brýlemi.Konec přátelství

8. listopadu 2008 v 22:30 News
Byli jako bratři, a teď je práce a sláva postavila proti sobě. Jedni z nejslavnějších hollywoodských herců George Clooney a Brad Pitt se přou o filmovou roli.
Oba chtějí hrát Henryho Higginse v přepracování My Fair Lady a ani jeden se nechce vzdát své touhy. I za cenu, že nadobro ukončí své velké přátelství, které bylo jedním z nejpevnějších v Hollywoodu.

Pitt se nyní ale svěřil svým blízkým, že po roli Higginse toužil odmala, a jeho nároky se ještě zvyšují. Ja­ko Elizu Doolittle chce prosadit svou ženu Angelinu Jolie.

To George je ve svých požadavcích o trochu umírněnější, nikoliv však ústupnější. U známých totiž prohlašuje, že ani jeden nechce šanci na roli pustit a vzdát se.
________________

Emingos 2008/2010

________________