Prosinec 2008

100 nejvyhledávanějších žen

30. prosince 2008 v 19:24 | Emingos |  News
Tak velkou radost mi udělala Angelina JOlie na krásném 12. místě je dále Ashley Tisdale bohuže až na 52. místě, ale i tak pěkný.
1. Megan Fox
2. Jessica Alba
3. Kim Kardashian
4. Olga Kurylenko
5. Pamela Anderson
6. Hayden Panettiere
7. Keeley Hazell
8. Denise Milani
9. Scarlett Johansson
10. Lucy Pinder
11. Jenna Jameson
12. Angelina Jolie
13. Jessica Biel
14. Adriana Lima
15. Britney Spears
16. Jessica Simpson
17. Katy Perry
18. Beyonce
19. Vida Guerra
20. Salma Hayek
21. Sarah Palin
22. Paris Hilton
23. Lindsay Lohan
24. Jennifer Love Hewitt
25. Jennifer Aniston
26. Emma Watson
27. Gemma Atkinson
28. Mila Kunis
29. Taylor Swift
30. Christina Aguilera
31. Rihanna
32. Olivia Munn
33. Kate Beckinsale
34. Marisa Miller
35. Nicole Scherzinger
36. Carmen Electra
37. Elisha Cuthbert
38. Vanessa Hudgens
39. Heidi Klum
40. Jennifer Lopez
41. Anne Hathaway
42. Eva Mendes
43. Kristen Bell
44. Kendra Wilkinson
45. Halle Berry
46. Holly Madison
47. Monica Bellucci
48. Keira Knightley
49. Eva Green
50. Natalie Portman
51. Hilary Duff
52. Ashley Tisdale
53. Mariah Carey
54. Sarah Michelle Gellar
55. Stacy Keibler
56. Brooke Burke
57. Carrie Underwood
58. Lacey Chabert
59. Alyssa Milano
60. Denise Richards

Wanted - hra

25. prosince 2008 v 12:10 | Emingos |  News
Menší recenze o hře zatím pod žádným titulem, ale podle obrázků se jedná o herní podobu filmu Wanted.

WantedStudio Universal Pictures přišlo s velmi zajímavou a překvapivou zprávou. Švédskému studiu Grin, které má zkušenosti například z Ghost recon Advanced Warfighter 2, zadalo práci na herní adaptaci na akčním blockbusteru Wanted, jenž přišel do amerických kin 27. června a lákal především na hvězdné obsazení v čele s Angelinou Jolie a Morganem Freemanem.
Hlavním hrdinou byl ale nájemný vrah Wesley pracující pro tajemnou organizaci. Toho hrál James McAvoy. A právě jeho další osudy bude sledovat videohra, která je v plánu pro PC, Playstation 3 a Xbox 360. Jak je vino, nejde o klasický doplněk filmu, jenž by s velkou pravděpodobností dopadl katastrofálně. Tvůrci z nějakého důvodu nezvolili simultánní vypuštění obou produktů, a tak je na vývoj herního Wanted dostatek času.
WantedJiž teď je jasné, že se film dočká přinejmenším jednoho pokračování. Hra by přitom neměla sledovat to, co se stalo v jedničce, nýbrž přijít s vlastním příběhem, který vyplní mezeru mezi prvním a druhým snímkem. To znamená, že se po dějové stránce dočkáme Wanted 1.5. Lákavé. Wesley tu zase na chvíli ukáže svou lidskou tvář, když se pokusí najít svou matku. Jistě není třeba dodávat, že to bude velmi násilné hledání.
Hratelnost by se měla do jisté míry podobat populárnímu Gears of War, ovšem přinese také svá specifika. Autoři upravili engine Diesel do takové podoby, která vyhovuje pohledu z třetí osoby. To je důležité pro přehlednost scény. Wesley je sice špičkový zabiják, ale stane proti obrovské přesile, a jelikož autoři nechtějí ze hry udělat úplnou fantasmagorii, donutí ho k řádnému krytí za překážkami. Úrovně budou postaveny tak, aby vždy bylo možné se někam schovat a samozřejmě střelmo vykukovat.
WantedKrytí bude skutečně zásadní. Proto je příjemné, že překážky nemají být pevně připevněné k prostředí, ale s některými z nich půjde i pohybovat, a tak se pomalu přibližovat k nepříteli. Nepočítejte ale s tím, že byste za nějakým předmětem vydrželi takovou dobu, abyste dokázali vystřílet celé okolí. Překážky jsou totiž vyrobené z normálních, zničitelných materiálů, a tak je čas od času nutné změnit krytí.
Wanted bude titulem pro masové publikum, a tak nepřekvapí, že autoři pracují na částečně automatizovaném ovládání. To se projeví zejména tehdy, když se Wesley přiblíží k některé z překážek. Rázem se na obrazovce objeví dvě tlačítka. Jedno slouží k okamžitému přeběhnutí k jiné překážce, ke které se stačí s hrdinou pouze natočit. Druhé spustí takzvaný "Assasin Time", zpomalí scénu a umožní Wesleymu provádět akrobatické kousky jako vystřižené z filmu Johna Woo.
WantedZpomalení samozřejmě nelze využívat neomezeně. Je potřeba plnit speciální měrku, čehož docílíte kosením nepřátel a efektivním využíváním krycího systému. Hra nabídne ale i řadu plíživých pasáží a samozřejmě i jednu z největších filmových vychytávek - střelbu za roh. To by nemělo být vůbec složité a půjde jen o správné stisknutí určitých tlačítek.
Jak se zdá, je Wanted adeptem na jednu z nejlepších her podle filmu poslední doby. Pracují na něm zkušení vývojáři, má za sebou tučný rozpočet a čerpá z velmi inspirativního snímku. To by mohlo dopadnout skvěle a my se už moc těšíme na konec tohoto roku.

Brad - životopis

22. prosince 2008 v 18:16 | Emingos
Od dětství se velmi zajímal o film a vše kolem něj. Nakonec se rozhodl, že opustí školu a vydá se do Los Angeles, bez dokončeného vysokoškolského vzdělání. Kde si zahrál v jednom nepříliš úspěšném TV seriálu. Potom, aby si vydělal na herecké kurzy, věnoval se obvyklým zaměstnáním začínajících herců: prodával zmrzlinu, hlídal parkoviště a převlečen za kuře dělal živou reklamu. Zpočátku měl štěky pro reklamu a televizi, postupně se snažil dostat do filmu.

Brzy víře ve vlastní herecké schopnosti, která mu dodávala naději, podal pomocnou ruku jeho mladistvý sexy zjev. Dostal roli v prestižní reklamě na Levis a v seriálu Dallas, kde hrál přítele dcery Priscilly Presley. Odtud už byl jen krok na filmové plátno. Film Cutting Class sice za moc nestál, ale pro Brada Pitta se stal odrazovým můstkem k pozici filmové superhvězdy.


Angelina - životopis

22. prosince 2008 v 18:12 | Emingos |  Angelina
Angelina, celým jménem Angelina Jolie Voight, se narodila herečce Marcheline Bertrand a herci Jonu Voightovi. Do kontaktu s herectvím se dostala, již ve věku pěti let a to po boku svého otce v komedii režiséra Hal Ashbyho "Looking to Get Out". V jedenácti letech začala studovat herectví v divadelním institutu Lee Strasberga. Od šestnácti let začala pracovat jako profesionální modelka v Londýně, New Yorku a Los Angeles. Objevila se v hudebních klipech od skupin Meatloaf, Lemonheads, Lenny Kravitz a Rolling Stones.

Mimo Lee Strasberg Theatre Institute v New Yorku studovala na New York University, kde si také poprvé zahrála v divadelní produkci. Po absolvování školy začala pracovat ve skupině UCLA School of Cinema. Zde také natočila svůj první studenský film pod režisérským dohledem svého bratra Jamese Haven Voighta.


Simple Plan - Untitled

16. prosince 2008 v 13:00

Kung Fu Panda

9. prosince 2008 v 13:00 | Emingos |  News
Angelina na Dreamworks animovaného filmu Kung Fu Panda.V Neděli v Los Angeles.Zde byl taky například Dustin Hoffman & Jack Black.


DVD Wanted

9. prosince 2008 v 11:00 | Emingos |  News
Film Wanted od 1.12.2008 na DVD.

U nás někdy kolem 10. prosince.

http://blog.newsarama.com/gallery/albums/userpics/10002/normal_wanted-nycc_poster.jpg
________________

Emingos 2008/2010

________________