Leden 2009

Brad a Angelina v Tokiu

31. ledna 2009 v 15:00 | Emingos |  News
Brad Pitt a Angelina Jolie dorazili do Tokia.
Brad tu má premiéru filmu Podivuhodný případ Benjamina Buttona.

V Tokiu jsou i se všemi dětmi včetně Konoxe a Vivienne.SAG Awards 2009

29. ledna 2009 v 15:00 | Emingos |  News

Brad Pitt a Angelina Jolie byly 25. ledna na SAG Awards 2009.
Brad má stále knírek, který mu sluší a Angelina měla krásné modré šaty doplněné malou naušnicí.


Maddox Jolie Pitt Foundation

25. ledna 2009 v 20:40 | Emingos |  Maddox Chivan Jolie - Pitt
Maddox Jolie Pitt Foundation
V roce 2003, paní Angelina Jolie vytvořila organizaci Maddox Jolie Pitt Foundation pro ochranu ohrožené Kambodži.
Hlavní proč byla ttato organizace založena byla o ochraně Samlaut národního parku (Samlaut Chráněné krajinné oblasti), což je oblast, která obsahuje většinu z regionu biodiverzity : lesy, sladkovodní ekosystémy a ohrožené druhy.
V roce 2007 organizace změnila svůj název na Maddox Jolie-Pitt nadace, zachování MJP iniciály, aby lépe odrážela její oblasti působnosti projektů.

http://www.cambodianhealthcommittee.org/images/news_mccc_2.jpg


Poslání

"MJP je věnován vymýcení extrémní chudoby venkova, ochrana přírodních zdrojů a ochrany volně žijících živočichů. MJP prosazuje udržitelné venkovské ekonomiky, které přímo přispívají ke zdraví a vitalitu obce, volně žijících živočichů a lesů."

Rozhovor s Bradem

24. ledna 2009 v 20:26 | Emingos |  Brad Pitt - rozhovory
áíBěhem cesty na vrchol jsi musel občas zažívat perné chvíle. Která doba byla pro tebe nejtěžší?
Vzpomínám si, že když jsem absolvoval první konkurzy do filmu, byl jsem celý vzrušený z toho, že konečně budu před kamerou. Předváděl jsem tam, co po mě chtěli. Doma jsem pak čekal na odpověď. Nakonec jsem jim zavolal a zajímal se, jak jsem se líbil. A oni se mě zeptali, jestli jsem nědy přemýšlel o hereckých konkurzech. To mě teda vzalo.
A pak ses zapsal do kurzů herectví?
Ne. Já už tam dávno chodil! Protose mě to tak dotklo. :-)
Může se hraní člověk naučit, nebo se s tím talentem musíš narodit?
Každý se může naučit cokoliv. Problém je v tom, že si kolikrát myslíme, že něco děláme dobře, ale ono to tak není. To možná vysvětluje fakt, že někdo dokáže dokonale potopit stoprocentně úspěšné věci. Ale stejně si myslím, že hrát může každý a dokáže přitom být zajímavý.
V čem si myslíš, že jsi dobrý?
To je dobrá otázka. Půjdu domů a sepíšu na to téma disertaci. (jé co to je?víte to někdo?) :o)
A v čem jsi špatný?
Taky dobrá otázka. Ale nemůžu nic říct, že jsem v něčem špatný. Například ze začátku jsem byl děsnej herec, ale tvrdě jsem na sobě pracoval a teď mi to jde o poznání líp a hlavně snáz.
Když jsi přišel do Hollywoodu, napadlo tě, na jak velkých projektech se nakonec budeš podílet?
Nikdy jsem nepřemýšlel o daleké budoucnosti. Vůbec nic jsem neplánoval ani si nestanovil termíny, dokdy musím něco zvládnout. Jediné, po čem jsem toužil, bylo točit filmy, které by mě bavily.
A čím bys chtěl být, kdybys nebyl hercem?
Chtěl bych stavět.
A to jako přímo stavět, nebo projektovat?
Ne stavař, ale architekt. Okamžitě bych se pustil do renovace Los Angeles, protože si myslím, že je to úžasné město se skvělou architekturou.
A chtěl bys něco sám předělávat?Třeba vlastní sídlo?
To ano, ale ne zrovna sídlo.
A co práce kolem domu?
To nedělám. V tomhle jsem trochu snob.
To znamená, že nejsi kutil?
No to tedy nejsem, ale umím skvěle řídit jiné lidi.
Jsi pověrčivý a věříš na prokletí?
Ne.
Máš rád auta? Jezdíš rychle?
Mám rád provoz. Dopravní špička je skvělá příležitost, tedy pokud do toho nejsou zapletené zbraně, jak dát volný průchod nahromaděné agresivitě. Můžeš na někoho ječet, někdo může řvát na tebe a všechno ze sebe dostaneš. Nebo naopak. Když vidíš, že někdo potřebuje tvého pruhu, tak ho pustíš a pak se cítíš jako skvělý chlap.
Jak moc důležití jsou pro tebe Oskaři a celý ten kolotoč kolem jejich udělování?
Je to skvělá zábava, absolutně ta nejlepší na světě. Ale je to i past, pokud se na ně příliš zaměříš.
Proč myslíš?
Pokud je získání Oskara tvůj cíl, tak co budeš dělat, až ho vyhraješ? Přestaneš hrát?
Jak se vyrovnáváš se stálou přítomností paparazzi?
Dřív jsem to bral jako osobní útok, ale už jsem si na to zvykl. Oni dělají svou práci, já dělám svou práci. Nemám co skrývat.

Spřátelení

18. ledna 2009 v 19:12 | Emingos
Zdravím vás pokud chcete spřátelit piště mi prosím sem

děkuji

Angelina nemůže adoptovat další dítě. Asi se raději vdá

17. ledna 2009 v 18:00 Bulvár List


Cannes - Angelina Jolie a Brat Pitt

Los Angeles - Smyslná herečka Angelina Jolie se nechala slyšet, že z hlediska právní normy je vlastně sama, protože se nikdy za otce svých i adoptivních dětí Brada Pitta neprovdala.

Nyní ale zjistila, že status svobodné ženy jí působí nepříjemné komplikace v dalším pokusu o adopci.
Co se týče adopcí, Angelina s Bradem, kteří společně vychovávají celkem šest dětí, rozhodně ještě nevyhlásili stop stav!
"Skóre" je totiž takové, že Maddox, Pax a Zahara jsou adoptovaní a Shiloh, Vivienne a Knox jsou děti biologické.
Třiatřicetiletá herečka však vidí ideální rodinný stav tak, že počet adoptovaných dětí, které trpěly odložené v sirotčincích v různých koutech světa, by měl v každém případě počet vlastních dětí převyšovat.


"Nejsem za Brada provdaná, takže technicky vzato jsem svobodná matka, která nemá v mnoha zemích světa absolutně žádné právo na adopci," tvrdí herečka a dodává: "Brad jako svobodný muž by už vůbec neměl nárok na adopci."
Kvůli těmto komplikacím bude zřejmě Angelina muset svůj vztah zlegalizovat, protože příští rok by rádi doma přivítali dalšího potomka.

Důvod, proč se slavný americký pár nevrhnul do manželství už dávno, je na Bradově straně. Po ztroskotaném manželství s hvězdou z Přátel Jennifer Aniston, se totiž čtyřiačtyřicetiletý herec bojí krachu druhého manželství.

Angelina a Pitt zakazují dětem televizi. Kvůli reklamě

17. ledna 2009 v 11:31 Bulvár List
Cannes - Angelina Jolie a Brad Pitt

Los Angeles - Brad Pitt a Angelina Jolie doma dětem zakázali televizi. Nechtějí totiž, aby chtěly stále další a další hračky.

Ačkoliv to zní na první poslech nelogicky, pár se tak jen snaží uchránit děti stálému komerčnímu tlaku reklam, kterými jsou dětmi tolik oblíbené kreslené seriály prokládané.
A tak se rozhodli, že jejich šest dětí (od nejstaršího, sedmiletého, po pětiměsíční dvojčata) Maddox, Pax, Zahra, Shiloh, Knox a Vivienne, budou mít na každý den jen omezenou dobu, kterou budou moci před televizí strávit.

"Děti ani tolik velikých dárků nechtějí, ale je to jednoduše jen proto, že se nekoukají na mnoho amerických kreslených seriálů, u kterých jsou vždy ty manipulativní reklamy na velké hračky, co vypadají tak fantasticky," vysvětlil svůj pohled na věc Brad Pitt.

A tak Brad s Angelinou došli k tomu, že nejlepší způsob, jak dětem nemotat hlavu s komercí, je držet je od televize co nejdál.
"Když takové ty luxusní hračky chtějí, je to právě tehdy, když se na televizi koukají. Proto si myslíme, že když je neuvidí v televizi, nebudou je chtít, protože nebudou vědět, že vůbec jsou," dodal Pitt.
Herec, jehož nový film Burn after Reading právě vstoupil do amerických kin, dodal, že jak on, tak i zbytek rodiny je velmi kreativní, když jde o vymýšlení vánočních dárků. Zároveň se ale nesnaží být nijak extravagantní.
"Jasně, že si dáváme dárky, ale snažíme se držet útratu za ně na co nejnižší možné míře. Máme pravidlo, že každý musí někomu něco vyrobit ručně, s čím strávíte hodně času," řekl Brad Pitt v rozhovoru pro britské Hallo!
Vánoční svátky pak mají úplně jinou atmosféru. "Když si to navzájem předáváme, tak je to opravdu sladké. Čas rozdávání dárků je pro nás vždy velice krásný."

Angelina jako by dětí a dárků stále neměla dost a má v plánu adoptovat další dítě. Možná se kvůli tomu i vdá, protože bez sňatku jí to úřady nechtějí dovolit.
"Nejsem za Brada provdaná, takže technicky vzato jsem svobodná matka, která nemá v mnoha zemích světa absolutně žádné právo na adopci," tvrdí herečka a dodává: "Brad jako svobodný muž by už vůbec neměl nárok na adopci," uvedla Angelina.

Bleskově

Johansson se líbilo líbání s Penélope Cruz

9. ledna 2009 v 17:30 | Emingos |  Bulvár List
Herečka Scarlett Johansson se zamilovala do kolegyně Penélope Cruz. Potkala se s ní při natáčení filmu Vicky Cristina Barcelona režiséra Woodyho Allena.
Hvězda filmu Volver učarovala hollywoodské blondýnce natolik, že dokonce předčila v líbání i mužského sexy kolegu Jonathana Rhyse Meyerse, s nímž Johansson natáčela intimní scény ve filmu Hra osudu.
"Líbání s ním nebylo tak hrozné. Ale musel s tím přestat a oholit se přímo uprostřed scény, ačkoli se přitom holil předtím hned ráno. Ten chlap měl na bradě fakt drsné strniště… Penélope má zato mnohem méně chloupků na tváři, takže s ní to bylo mnohem příjemnější," svěřila Scarlett listu Daily Record.
Třiadvacetiletá Johanssonová se letos v září provdala za Ryana Reynoldse, jenž je starší o devět let. V novince Woodyho Allena Vicky Cristina Barcelona se představila českým divákům v premiéře 23. října po boku Javiera Bardem.

Blesk

Pitt a Jolie: Svatba? Brad řekl »NE«!

8. ledna 2009 v 15:00 | Emingos |  Bulvár List
Hollywoodský pár snů má očividně problémy. Brad Pitt (45) totiž údajně odmítl nabídku k sňatku od Angeliny Jolie (33)! Ta po svatbě velmi touží a prý už nedokáže odpovídat na otázky dětí, proč se ještě nevzali.
Angelina už také dala Bradovi ultimátum - sedmé dítě s ním bude ochotna počít až po svatbě. Brad se však domnívá, že by bylo vhodné napřed pár let navštěvovat partnerskou poradnu. Mimochodem, v jejich filmu »Pán a paní Smithovi« se jim to jakožto páru osvědčilo...

Aha

NEJlepší filmové upoutávky roku 2008

7. ledna 2009 v 12:12 | Emingos |  News


10. - Kung Fu Panda
09. - Sex ve městě
08. - Hancock
07. - Wanted
06. - Harry Potter a princ dvojí krve
05. - Iron Man
04. - Neuvěřitelný Hulk
03. - Stmívání
02. - Indiana Jones a království křišťálové lebky
01. - Temný rytíř

Tak jak jinak Jooker musel vyhrát Ledger je jedinečný. Jinak Wanted dobré 7. místo.

Brad Pitt propadl fotografování

5. ledna 2009 v 18:00 | Emingos |  Bulvár List
Zatímco při práci si herec Brad Pitt stoupá před kameru, když relaxuje a užívá si svého koníčka, stojí za objektivem. Propadl totiž fotografování.
A zaznamenává vše, s čím se na cestě životem setká. Vyjma partnerky Angeliny Jolie a dětí fotí lidi po celém světě, s nimiž se setká, stejně tak místa, jimiž prochází a kde ho uchvátí jejich genius loci.

"Miluju jeho fotografie. Někteří lidé mají svého koníčka a dokážou se do toho velmi rychle dostat a jsou velmi nadšení z jeho přínosu. Ale on je někým, kdo skutečně fotoaparát studuje. Pořídí si ten nejsložitější a fakt se snaží pochopit celou vědu za tím," uvedla Angelina v rozhovoru pro magazín W.

Hvězda filmu Síla srdce také tvrdí, že její partner je vůči sobě velmi kritický a náročný a jen tak s nějakým obrázkem se nespokojí.

"Je velmi kritický vůči své práci. Já uvidím fotku a pomyslím si, že je kouzelná, ale on na ní uvidí všechny možné důvody, proč by mohla být lepší, a pak na tom pracuje velmi, velmi tvrdě, aby byla lepší," dodala Angelina.

Blesk

Nej sexy ženy

5. ledna 2009 v 14:30 | Emingos |  News
krásné třetí místo pro Angelinu Jolie a dobře se umístila i Penélope Cruz.1. Karolína Kůrková
2. Bar Rafaeli
3. Angelina Jolie
4. Gisele Bündchen
5. Scarlett Johansson
6. Adriana Lima
7. Heidi Klum
8. Penélope Cruz
9. Manuela Arcuri
10. Shakira

Angelina Jolie nesmí otěhotnět! Hrozí ji mrtvice!

5. ledna 2009 v 12:00 | Emingos |  Bulvár List
Americká hollywoodská hvězda Angelina Jolie (34) už nesmí otěhotnět. Podle lékařů by totiž nemusela další těhotenství přežít.
Její tělo je prý po opakovaném komplikovaném císařském řezu natolik zesláblé, že by jí při dalším porodu reálně hrozila mozková mrtvice nebo infarkt. Uvedl to její ošetřující lékař.
Naplno se u ní rozvinula nebezpečná těhotenská cukrovka, která by na životě ohrozila ji i dítě.
"Její poslední dvě těhotenství byla poznamenána vážnými zdravotními komplikacemi, takže bylo nutno přistoupit k císařskému řezu. Další císařský řez by pro ni mohl být kvůli zástavě srdce či mozkové mrtvici definitivní," uvedl pro magazín OK! její doktor Larrian Gillespie.
Pro Angelinu, která nedávno tvrdila, jak si kvůli těhotenství připadá sexy, je to těžká rána. Jolie se z největší pravděbodobností bude muset vzdát touhy po dalším biologickém dítěti, protože by ji to mohlo stát život. Teď bude muset další děti do své rodiny pouze adoptovat.
Jolie nyní pečuje celkem o šest dětí: téměř pětiměsíční dvojčata Vivienne a Knox mají vlastní sestřičku Shiloh (2) a adoptivní sourozence Zaharu (3), Paxe Thiena (4) a Maddoxe (7).

Blesk

Angelina Jolie ukázala zadeček!

3. ledna 2009 v 12:00 | Emingos |  Bulvár List
Sexy herečka Angelina Jolie se svlékla pro roli ve filmu Wanted, což diváci jistě ocení. Uvidí její krásné pozadí!
Že nemá krásná Angelina averzi k nahotě, je známá věc. A pohled na její krásně tvarovaný zadeček jistě ocení každý muž.
Angelina Jolie má hezký zadeček
Sexy je i to, že Jolie má tělo pokryté kapkami vody. Tygr, vytetovaný na jejích zádech, tím ještě více vyniká. Tento obraz zůstane mužským divákům zcela jistě dlouho v paměti. A něžné pohlaví? Ruku na srdce, dámy: Která z vás by nechtěla vypadat jako Angelina?

HOLLYWOOD AWARDS 2008

1. ledna 2009 v 0:30 | Emingos |  Angelina Jolie - videa

Nový rok začnem s Angelinou

________________

Emingos 2008/2010

________________