Duben 2009

Brad Pitt is an Umbrella Holder

30. dubna 2009 v 14:25 | Emingos |  News

Brad jako pomocník, bodyguard pro sumo zápasníka.Maddox Jolie-Pitt is GANGSTA

28. dubna 2009 v 14:39 | Emingos |  News


Hezké sny

24. dubna 2009 v 12:02 | Emingos
Gary Sheller (Martin Freeman) je na pokraji svých sil. Kdysi úspěšný zpěvák a muzikant píše hudbu pouze pro reklamní spoty, jeho manželství s Dorou (Gwyneth Paltrow) ho neuspokojuje a navíc žárlí na svého bývalého kolegu a současného zaměstnavatele Paula, který je daleko úspěšnější a spokojenější než je on sám. Vše se změní ve chvíli, kdy do Garyho snů vstoupí dokonalá, nádherná a vzrušující Anna (Penelope Cruz). Gary se do ní okamžitě zblázní a svou už tak komplikovanou situaci začne řešit útěky do světa snů. K tomu mu pomáhá trochu psychadelický guru Melem (Danny DeVito). Když pak Gary zjistí, že Anna má předobraz v modelce Melody, vrhá se střemhlav do propasti, ze které už není návratu.

Režijní debut Jake Paltrowa (bratr známější Gwyneth) byl v premiéře uveden na letošním festivalu amerického nezávislého filmu v Sundance. Mezi jeho přednosti patří zajímavé pojetí prolínání světa snů a reality. Paltrow zvolil jednoduchý klíč, kdy snové vize natočil na 35mm materiál a realitu na zrnitý 16mm film.

Penélope Cruz, Hezké sny

Penélope Cruz, Hezké sny

Sexy Pistols

24. dubna 2009 v 12:01 | Emingos
Sara (Salma Hayek), dcera bohatého bankéře, a Maria (Penelope Cruz), holka z rolnické rodiny, mají jen málo šancí sdílet stejný osud. Až do dne, kdy Tyler Jackson, zástupce bankovní společnosti New York Bank and Trust, zničí jejich rodiny, aby se nezákonně zmocnil mexické půdy a umožnil tak prodloužit americkou železnici. Jsou odhodlané pomstít své otce a ochránit svoji půdu. Obratem ruky se z dvou mladých dam stanou drsné pistolnice, které začnou útočit na pobočky banky Bank and Trust.

Quentin je mladý a přísný inspektor, kterého vyslala newyorská policie, aby obě ženy zatknul. Odolá však kouzlu těchto dvou krásek? A jaké zbraně použijí na Tylera Jacksona? On a jeho lidé se pomalu začínají obávat jejich… koltů.

Penélope Cruz, Sexy Pistols

Penélope Cruz, Sexy Pistols

Penélope Cruz, Salma Hayek, Sexy Pistols

Sexy Pistols

Sexy Pistols

Sexy Pistols

Angelina Jolie: War of Necessity, War of Choice

23. dubna 2009 v 17:16 | Emingos |  News

Angelina dorazila na scénu svého nejnovějšího filmu Salt.Brad Pitt is a New NY Pilot

23. dubna 2009 v 17:13 | Emingos |  News

Brad jak kontroluje letadlo.
Koukam je hodně pozorný a detajlní.


Brad Pitt & Angelina Jolie: Stop and Shop

23. dubna 2009 v 14:00 | Emingos |  News

Brad a Angelina vyrazili se svými ratolestmi do Stop and Shop.

Vzali sebou Zaharu a Shiloh.


Volver

22. dubna 2009 v 12:04 | Emingos
Svým v pořadí již 17. snímkem se největší evropská režisérská ikona vrací ke svým kořenům, ke své matce, k místu kde vyrůstal. Volver znamená "vrátit se" - a Pedro Almodovár se svým novým filmem vrací do kraje svého dětství La Mancha. Je to kraj, kde často fouká silný vítr, který šíří požáry. Při jednom z nich zahynuli rodiče Raimundy (Penelope Cruz) a Sole (Lola Dueñas), sester odlišného temperamentu, ale podobných osudů.

Ten dramatičtější prožívá energická a krásná Raimunda, odhodlaná za každou cenu bránit svou dospívající dceru a zvyklá živit nejen ji, ale i nezaměstnaného manžela. Nosí v sobě jedno strašné tajemství, o kterém ví pouze její matka. Ta však zemřela a zjevuje se jen jako duch. Ale Raimunda, na rozdíl od své sestry, nevěří na přízraky. Volver je také píseň, kterou Raimunda zpívá, když se v hostinci, kde vařila pro filmový štáb, slaví dotočná a nikdo kromě ní neví, co se skrývá ve velikánské lednici.

Volver je příběh o přežití: všechny ženské postavy filmu se snaží přežít a Pedro Aldomovár obdivuje jejich odvahu, projevující se v situacích tragických i komických, groteskních i dojemných.

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Penélope Cruz, Volver

Sahara

22. dubna 2009 v 12:03 | Emingos
Zkušený badatel Dirk Pitt (Matthew McConaughey) najde minci, k níž se váže historická legenda. To ještě netuší, že se se svým parťákem Al Giordinem (Steve Zahn) vydá na největší dobrodružství svého života - honbu za pokladem tím nejnebezpečnějším koutem západní Afriky. Hledá dávno ztracenou válečnou loď z americké občanské války, která až dosud ukrývá tajný náklad. Místní lidé ji znají jako "loď smrti". Dirk a Al potkají doktorku Evu Rojas (Penelope Cruz), krásnou a chytrou ženu, která se domnívá, že ztracená loď souvisí s širším ekologickým problémem, ohrožujícím okolní svět.

Při hledání ztracené lodi, o jejíž existenci vědí nejenom oni, se Dirk, Al a Eva mohou spolehnout pouze na svůj důvtip, aby zvítězili nad nebezpečnými protivníky, přežili drsné podmínky a přišli na kloub nejednomu tajemství.

"Dirk Pitt je poslední renesanční muž," říká Matthew McConaughey, představitel nového akčního hrdiny." Dirk je druh chlapíka, který by mohl po ránu zápasit s aligátory a pak obléknout smoking a v sobotu večer si na plese zatančit s královnou. Je senátorův syn, vědec, uhlazený gentleman, nositel modré stuhy a zároveň vášnivý hledač pokladů a řešitel záhad.

"Jsou to dva nejlepší kamarádi. Znají se odjakživa", říká režisér Breck Eisner. "V 'parťáckých' filmech uvidíte často jednoho přímočarého chlápka a druhého blázna, kteří jsou nuceni být spolu, jsou rozdílní a nakonec se mají rádi až do konce filmu. zkrátka a dobře, Dirk by bez Ala nepřežil," říká Zahn.

K této dvojici Eva dobře zapadne. "Oni jsou dva pochodující duchové, dva individualisté, kteří se k sobě hodí," říká Breck Eisner. "Eva cestuje sama, ona jediná věří, že existuje jisté tajemství. Stejně tak Dirk sleduje tajemství lodi, kterému příliš lidí nevěří. Je přirozené a organické, že se dají dohromady."

Sahara

Sahara

Sahara

Sahara

Sahara

Hlava v oblacích

22. dubna 2009 v 12:02 | Emingos
Thriller HLAVA V OBLACÍCH se odehrává ve třicátých letech minulého století v Anglii, Paříži a ve Španělsku. Gilda Bessé (Charlize Theron) žije ve svém pařížském bytě

společně s irským učitelem Guyem Malyonem (Stuart Townsend) a španělskou uprchlicí Miou (Penelope Cruz). Přestože se schyluje k válce, Gilda si novou situaci nepřipouští a ze všech sil se snaží užívat si radostí života. Dokonce i její kariéra fotografky nabírá slibně na obrátkách. Ale Guy a Mia cítí, že je potřeba proti fašismu bojovat. Životní cesty
tří přátel se rozdělují. Zdá se, že navždy


Hlava v oblacích

Hlava v oblacích

Fanfán Tulipán

22. dubna 2009 v 12:01 | Emingos
Cikánská dívka Adeline (Penélope Cruz) prorokuje venkovskému dobrodruhovi a vtipálkovi Fanfánovi (Vincent Perez), že se ožení s královskou dcerou. Mladík, který se dosud zajímal především o dobývání srdcí vesnických krásek, má před sebou konečně cíl, který stojí za to. Aby se mu přiblížil, nechá se naverbovat do královské armády. Rozhodnutí seznámit se s princeznou, ho však málem stojí život. Ještě že je tady krásná Adeline, která Fanfána oddaně miluje a která je ochotna nasadit za přítele vlastní krk - i čest. Kdy si toho ovšem mladík posedlý svým snem o vznešenosti a hrdinství konečně všimne? Schyluje se k rozhodující bitvě a spása Francie i pravé lásky je v rukou jediného muže.

Producentem a spoluscenáristou remakeu klasické romantické veselohry, která před dvaapadesáti lety proslavila režiséra Christiana-Jacquea, se stal Luc Besson, jeden z komerčně nejúspěšnějších a nejvlivnějších producentů Francie. Režii svěřil zkušenému Gérardu Krawczykovi (série Taxi, veselohra Wasabi), který s chutí přijal výzvu vrátit se k jednomu z nejúspěšnějších titulů poválečné francouzské kinematografie - a natočit jeho moderní, odlehčenou verzi.

Vincent Perez stvrzuje své postavení prvního milovníka francouzského filmu rolí, ve které v roce 1952 zazářil legendární Gérard Philipe. Role krásné Cikánky Adeline, v původním filmu ztvárněnou Ginou Lollobrigidou, se ujala hollywoodská hvězda španělského původu Penélope Cruz.

Fanfán Tulipán

Fanfán Tulipán

Fanfán Tulipán

Fanfán Tulipán

Inkognito

18. dubna 2009 v 12:04 | Emingos
Příběh pohádkového muzikálního dramatu Masked and Anonymous se odehrává v nedaleké budoucnosti a sleduje cestu zkrachovalého zpěváka Jacka Fate (BOB DYLAN), který v podvečer velkého benefičního koncertu svádí souboj se svými osobními problémy.

Ocitáme se v nedaleké budoucnosti, ve světě plném politického útlaku, citové vyprahlosti a hrabivých korporací. Uprostřed bezejmenné země, devastované nekonečnou a nesmyslnou občanskou válkou, ve které už nikdo neví, za co vlastně bojuje, se setkáváme s alkoholickým manažerem a promotérem jménem Uncle Sweetheart (JOHN GOODMAN), který se zoufale snaží zorganizovat benefiční televizní koncert, aby mohl splatit své dluhy z hazardních her. Jeho jedinou hvězdou je však Jack Fate (BOB DYLAN), kterému v minulosti dělal manažera. Kdysi podivínský básník, hudební rebel a favorit kritiků, nyní pouze neznámá, vybledlá legenda, která již dávno vzdala vše, včetně svého života.

Cynická kariéristka Nina Veronica (JESSICA LANGE), která má show na starosti, neochotně souhlasí, aby Jack na koncertu vystoupil. Jack, který je svým bývalým manažerem za tímto účelem osvobozen z vězení, se proto vydává na dlouhou cestu na místo konání akce. Během cesty skrze válkou zmítanou zemi potkává několik exotických lidí (GIOVANNI RIBISI a CHEECH MARIN), kteří mu znovu připomínají jeho nenaplněné sny, tichou beznaděj a ztracené naděje, se kterými bojoval v minulosti, a krutou realitu, se kterou se potýká nyní.

Na jiném místě se mezitím připravuje na obdobnou výpravu bývalý přítel Fatea, hudební reportér Tom Friend (JEFF BRIDGES), který dávno zaprodal své pero i svůj talent. S pověřením editora (BRUCE DERN) se vydává spolu se svou přítelkyní Pagan Lace (PENÉLOPE CRUZ) hudební událost zdokumentovat.

Na místě konání koncertu se Jack znovu setkává se Sweetheartem, Tomem Fiendem a svým největším fanouškem, Bobbym Cupidem (LUKE WILSON) - mladým, idealistickým a prchlivým člověkem, který stále věří v sílu Jackových písní. Během příprav na velkou událost se však začne vše hroutit a napětí se stupňuje až k bodu zlomu, který je srovnatelný s pádem Berlínské zdi nebo květinovou revolucí na Filipínách. Jack je polapen v morbidní atmosféře karnevalové show, ve které vystupují kazatelé, břichomluvci, věštci, napodobovatelé historických osobností, a také Animal Wrangler (VAL KILMER), jehož zklamání lidským druhem odráží Jackovo vnitřní zmatení.

Inkognito

Inkognito

Inkognito

Inkognito

Kokain

18. dubna 2009 v 12:03 | Emingos
Příběh člověka, který začínal jako bezvýznamný dealer marihuany a časem se z nej stal drogový baron. Film natočen podle skutečných událostí. Skončila éra marihuanových jointů, úsměvných LSD-tripů a přerostlých "květinových dětí", poctivě zkouřených mexickou trávou Michoacánu. Pomalu končí osmdesátá léta, ideály jsou v prachu a Ameriku zasahuje s razancí atomové pumy deziluze a kokain.

Ambiciózní Georgie Jung (Johnny Depp - Ospalá díra, Z pekla, Čokoláda) se přeškolil na kokain z marihuany při svém prvním pobytu za mřížemi. Když ho pustili, byl přesně ten typ profíka, co má zkušenosti, kontakty a koule.

Tedy tři základní vlastnosti, které od své budoucí americké spojky vyžadoval boss medellínského kokainového kartelu Pablo Escobar. A tak si s Jungem plácli a odstartovali období jeho strmého vzestupu, pobytu na výsluní i nevyhnutelného pádu. Z basy George pustí v roce 2015 a toto je jeho příběh…

Dokonalý příběh, jehož režisér Ted Demme zemřel dva roky po uvedení do kin, právě na předávkování kokainem...

Příběh, který vám svou krásou vezme dech...

Příběh natočený podle skutečné události...

Kokain

Kokain

Mandolína kapitána Corelliho

18. dubna 2009 v 12:02 | Emingos
Idylickou krásu řeckého pobřeží narušila válka. Italské okupační jednotky se vylodily na kdysi klidný ostrov Kefallénie. Kapitán Antonio Corelli /Nicolas Cage/ se svým mužstvem bere svůj pobyt na ostrově jako dovolenou, s tím, že válka je na dosah vysílačky.

Corelli, důstojník nezkrotné povahy, vášnivě miluje svoji mandolínu. Zpočátku odradí několik vesničanů. Zejména rozčilí vesnického lékaře Jannise /John Hurt/ a jeho krásnou a vzdělanou dceru Pelagiu /Penélope Cruz/, u nichž Corelli během okupace bydlí. Antonio si nakonec svým šarmem a slušným vystupováním a svou touhou, aby válka proběhla klidně, získá přes původní nenávist jejich přátelství.

Když Pelagiin snoubenec, místní rybář Mandras /Christian Bale/ odchází bojovat k partyzánům, vztah mezi Corellim a Pelagiou ještě zesílí. Jelikož se válka přiblíží, musí se milenci rozhodovat mezi loajálností vůči své vlasti a vzájemnou láskou - nezdolnou láskou, která musí překonat nepřízeň osudu a vydržet nevyhnutelné utrpení.

Je zasazen do doby druhé světové války, kdy se italská "operetní" armáda po počátečním fiasku na albánsko-řecké hranici účastnila spolu s nacisty okupace až do roku 1943, kdy se sama stala nepřítelem svých někdejších spojenců. Román získal nejen Cenu spisovatelů Britského společenství za nejlepší knihu roku 1995 euroasijského regionu, ale hlavně srdce čtenářů po celém světě.

Mandolína kapitána Corelliho

Mandolína kapitána Corelliho

Mandolína kapitána Corelliho

Mandolína kapitána Corelliho

Mandolína kapitána Corelliho

Žádné boží zprávy

18. dubna 2009 v 12:01 | Emingos
Film režiséra Agustina Díaze Yanese převádí odvěký příběh o souboji Nebe a Pekla do současného světa, a to s velkou nadsázkou. Na Zemi se mluví španělsky, v Nebi, které má podobu Paříže 30. let, francouzsky a v Pekle anglicky… Obojí jsou instituce s vlastním manažerským systémem a pochopitelnou rivalitou.

Poslední dobou ale Nebe výrazně prohrává, zatímco Peklo začíná mít potíže s prostorem. Když už jsou manažeři Nebe na pokraji rezignace, matka Manyho Chavese, boxera s bouřlivou minulostí, je žádá, aby zkusili zachránit duši jejího syna - manažeři Nebe to vezmou jako poslední příležitost a vysílají na Zem jednoho ze svých nejschopnějších andělů, Lolu Nevado (Victoria Abril). Kvůli rovnováze sil dobra a zla posílá Peklo zkušenou agentku Carmen Ramos (Penélope Cruz). Začíná boj o Manyho duši…

Žádné boží zprávy

Žádné boží zprávy

Žádné boží zprávy

Žádné boží zprávy

Angelina Jolie: Nejkrásnější žena světa

16. dubna 2009 v 14:37 | Emingos |  Bulvár List
Angelina Jolie: Nejkrásnější žena světa

Angelina je prostě jednička.


Třiatřicetiletá herečka Angelina Jolie byla v internetovém hlasování časopisu Vanity Fair zvolena s 58 procenty hlasů nejkrásnější ženou světa.

Na druhém místě za ní skončila s velkým odstupem modelka Gisele Bündchen, která získala devět procent hlasů. Čtyři procenta hlasujících volila herečku Halle Berry.


Angelina Jolie


1. Angelina Jolie - 58 procent hlasů
2. Gisele Bündchen - 9 procent
3. Halle Berry - 4 procenta
4. Jennifer Connelly - 3 procenta
4. Penélope Cruz - 3 procenta
4. Scarlett Johansson - 3 procenta
4. Jordánská královna Ranja - 3 procenta
4. Bar Refaeli - 3 procenta
9. Cate Blanchett - 2 procenta
9. Catherine Deneuve - 2 procenta
9. Freida Pinta - 2 procenta
9. Natalia Vodianová - 2 procenta
9. Ziyi Zhangová (C'-i Čangová) - 2 procenta
14. Carla Bruni - 1 procento
14. Elle McPherson - 1 procento
14. Kate Moss - 1 procento
14. Gwyneth Paltrow - 1 procento
14. Kerry Washington - 1 procento

Angelina to je kočka a Penelope tež. :-)


Angelina Jolie Pregnant Again — Baby #7?

16. dubna 2009 v 14:02 | Emingos |  News

Vypada to, že Angie je těhotná!

Přináší to magazin Star

Z rozhovu plyne, že Angie to už veděla při natačení filmu Salt a proto odmítala drsne scény.


Moje verze je, že pokud je to pravda tak se Brad a Angelina dali dohromady což je bezva.
No a pokud je to blaf tak stale je v rodine napětí.
Doufam, že je to ta prvni sice Angie si azhrava s životem ale těhotenství trva celkem dlouho takže by se jí při porodu nemuselo nic stát.


Brad Pitt: New ‘Inglorious Basterds’ Clip!

16. dubna 2009 v 13:57 | Emingos |  News

Novy klip v podaní Brada PittaDr. House

16. dubna 2009 v 12:03 | Emingos
Dr. House , specialista nefrolog a hlavní postava seriálu, je doslova posedlý svou prací. Být jeho pacientem ale není zrovna záviděníhodná situace. Jednak znamená, že onemocnění je velmi vážné a svým způsobem záhadné, jednak nejde zrovna o vzor pro studenty medicíny. Dr. Gregory House je náladový, ironický a s pacienty skoro nemluví. Jeho heslem je "Když nebudeme mluvit s pacienty, nebudeme jim muset lhát". To nevypadá na zrovna kladný charakter, ale zdání klame.

Dr. House totiž dokáže vyléčit i ty nejkomplikovanější případy a to je často jediný důvod, proč jej vedení nemocnice se skřípěním zubů ponechává dál ve stavu zaměstnanců. House v podstatě představuje prototyp antilékaře, postavu, která by v konvenčních seriálech odehrávajících se v nemocnicích po celém světě byla zápornou. K pacientům se chová bez respektu a mnohdy cynicky. Přesto není Gregory House, sám postižený kloubní chorobou, monstrem bez citů a bez zásad. Čas od času, jako by náhodou, divák zjišťuje, že dokáže být mnohem lidštější a mnohem emotivnější než mnozí jeho "vzorní" kolegové. Dr. House si může dovolit být jakým je - je totiž génius. Zachraňuje životy i přes řadu bitev, které svádí s kolegy, vedením nemocnice i s příbuznými nemocných.

Cesta do nitra těla
Neobvyklá je u tohoto seriálu také obrazová stránka. Diváci často podnikají prostřednictvím nejmodernější techniky znepokojivé výlety do nitra pacientů - aby pochopili, co se uvnitř odehrává a jak nemoc působí na lidský organismus. House při práci postupuje více než jako lékař jako detektiv, se svým týmem analyzuje nemoc a skládá řadu drobných indicií až ke konečné diagnóze. Neváhá přitom ani pronikat do pacientova soukromí.

Pozoruhodná ale není jen hlavní postava, ztělesněná vynikajícím poměrně známým britským hercem, scénáristou a spisovatelem Hughem Lauriem, kterého čeští diváci znají například z filmů Rozum a cit, Myšák Stuart Little či komediálního seriálu Černá zmije, kde hrál po boku Rowana Atkinsona a podílel se také na scénářích, ale i další lékaři z jeho tříčlenného týmu. Neurolog Eric Foreman (Omar Epps), imunoložka Dr. Allison Cameronová (Jennifer Morrisonová) a specialista na úrazy Dr. Robert Chase (Jesse Spencer). Dr. House často vyhledává pomoc svého starého přítele onkologa Dr. Jamese Wilsona (Robert Sean Leonard) a k výrazným postavám seriálu patří i jeho nadřízená dr. Lisa Cuddyová (Lisa Edelsteinová).

Dr. House

Dr. House

Dr. House

Dr. House

Dr. House
________________

Emingos 2008/2010

________________