Srpen 2009

Mise Namibie

31. srpna 2009 v 12:29 | Emingos |  Mise

Windhoek, Namibie (UNHCR): Angelina Jolie naštívila v Namibii tábor jménem Osire. Darovala jim jídlo, stany a sportovní vybavení. Téměř pro 24 000 uprchlíků.

Jolie přinesla také stovky míču jak na volejbal tak na fotbal + sitě a chvíli jsi s nima hrála.

Tábor Osire byl založen v roce 1998, je odmovem převážně angloských uprchlíků.

Vracející se Jolie z tábora Osire řekla: "Tito lidé mají úžasné ducha a odhodlání. Chci se tam vrátit a trávit více času s nimi."

Dne 13. dubna Jolie a její produkční tým přispěl 270 stany a několika stovek matrací Kromě toho přispěla také 13,5 tun zásobou potravin, včetně kukuřičné moučky, pšenice, cukru, soli a fazolí.

Před odjezdem z Namibie, Jolie také pracovala s týmem na videu pro UNHCR k dokončení své práce "Byli jsme tam," 27-minutový dokument nabízí historické momenty práce UNHCR za posledních 50 let.

zdroj: www.unhcr.org
překlad: Emingos


Angelina Jolie responds to UNHCR emergency appeal

31. srpna 2009 v 12:15 | Emingos |  Mise

ŽENEVA - velvyslankyně dobré vůle UNHCR Angelina Jolie se dnes stala prvním individuální dárcem na uprchlické agentury nouzové odvolání pro více než 250 milionů dolarů pro splnění obrovské humanitárních potřeb v Afghánistánu a okolí.

Americká herečka řekla, že UNHCR přispěje 1 milion amerických dolarů na pomoc afghánským uprchlíkům v sousedních státech, jako je azyl, Pákistánu a Íránu, které již hostit více než 3,5 milionu uprchlíků mezi nimi. Během loňského roku, paní Jolie přispěla také programy pro uprchlíky UNHCR v Africe a Asii.

Paní Jolie navštívila Pákistán v srpnu kde se setkala s uprchlíky.

Vysoký komisař pro uprchlíky Ruud Lubbers poděkoval paní Jolie za její podporu: "Tento významný příspěvek s dotčením posiluje mé přesvědčení, že i přes trauma z nedávných událostí v její zemi, silný smysl pro humanitární odpovědnost vůči utrpení nevinných civilistů.

zdroj: www.unhcr.org
překlad: Emingos


Angelina Jolie jmenována velvyslankyní dobré vůle UNHCR pro uprchlíky

31. srpna 2009 v 12:01 | Emingos |  Mise
http://www.angelinajoliewatch.com/wp-content/uploads/2008/06/angelina-jolie-unhcr.jpg
Ženeva - V rámci slavnostního aktu pondělí (27. srpna) se zaměstnanci UNHCR sejdou v Ženevě, 26 roky stará-Jolie dostane čestný titul od pan Ruud Lubbers, bude jmenována velvyslankyní UNHCR pro uprchlíky.

"Jsme velmi rádi, že paní Jolie velkoryse souhlasila, aby svůj čas a energii dala podporu UNHCR ," řekl pan Lubbers. "Ona může pomoci dát hlas pro uprchlíky, z nichž mnozí žijí ve stínu zapomenutých tragédií."

Před několika měsíci, paní Jolie říkala, že chce se dozvědět více o humanitární pomoci pro uprchlíky. Od března, učinila náročné cesty do oblastí Sierra Leone, Tanzanie, Kambodži a Pákistánu.

"Byla jsem šokována tím, co jsem viděla," řekla paní Jolie při návštěvě v terénu. Myslím, že všichni chceme spravedlnost a rovnost. Každý z nás by chtěl věřit, že když jsme byli ve špatné situaci někdo by nám pomohl. " dodala.

K času strávený s humanitárním v terénu, dodala: "Můžete jít do těchto míst a uvědomíte si, co je opravdu život a tím čím ti lidé skutečně prochází. Tito lidé jsou moji hrdinové."

Paní Jolie průběžně píše deník misí v Africe, které lze nalézt na internetových stránkách www.usaforunhcr.org.

UNHCR, která získala dvě Nobelovy ceny míru za posledních 50 let se stará o přibližně 22 milionů uprchlíků.

zdroj: www.usaforunhcr.org.
překlad: Emingos


Brad Pitt: Sex With Angelina Jolie is a Trade Secret

29. srpna 2009 v 10:35 | Emingos |  Brad Pitt - rozhovory
Brad Pitt: Sex With Angelina Jolie is a Trade Secret


Brad Pitt udělal rozhovor s německým časopisem Bild:
Bild: Věříš v Boha?
Brad Pitt (usmívá se): "Ne, ne, ne!"

Bild: Je vaše duše duchovní?
Brad Pitt: "Ne, ne, ne! Jsem ateista asi 20% a 80% agnostický. Nemyslím si, že někdo skutečně ví. Budete si jistý až se tam dostanete, do té doby nemá smysl o tom přemýšlet."

Bild: Máte strach ze stárnutí?
Brad Pitt: "Myslím, že je to dobrý.... "

Bild: Angelina jednou vyprávěla o obří posteli, kde Vás všech 8 spí?
Brad Pitt: "Ano, máme 3 metry širokou postel, ale ani to nestačí. Všichni se ráno připlazí. Jde jen o přežití! Všem nám chybí spánek. "

Bild: Muslíte si najít čas k souloži?
Brad Pitt (vypadá zaraženě): Cože?

Bild: Máte někdy čás na sami sebe?
Brad Pitt: "Ano, děláme si čas na sebe. Je to velmi důležité pro každý vztah. "

Bild: Jak? Odletíte někam?
Brad Pitt: "To je obchodní tajemství!"

Bild: Vaše odpovědi jsou velmi krátké a rychlé.
Brad Pitt: "Ha! Jsem otec šesti dětí. Musíte být rychlý a soustředěný. "


zdroj: justjared.com
překlad: IrmikAngelina a Brad si koupili zámek ve Francii za 620 milionů

29. srpna 2009 v 9:46 | Emingos |  Bulvár List

Slavný pár dosud pobýval na zámku Miraval v komuně Correns na sever od provensálského městečka Brignoles obklopeném obřími pozemky pouze přechodně. Starosta z Correns teď však potvrdil, že se hollywoodský pár stal novým majitelem rozsáhlého panství. Dal za něj 620 milionů korun.

A dalších 178 milionů korun hodlají Brad a Angelina investovat do luxusní přestavby, aby jejich pětatřicetipokojový zámek ze sedmnáctého století byl skutečně pohádkovou rezidencí. Brad si nechá postavit na pozemku motokrosovou dráhu a zdokonalí heliport, zatímco Angelina touží po páře, vířivkách, soukromých lázních a nové posilovně.

"Chtějí mít jistotu, že tato romantická nemovitost bude tím nejlepším hnízdečkem lásky ze všech. Brad už se poohlíží v okolí po vhodných školách pro děti a oba s Angelinou pilně zdokonalují svou francouzštinu," prozradil přítel páru pro britský Sunday Mirror. Podle něj o rozchodu nemůže být ani řeč.

"Přijali jsme žádost na povolení k velkým přestavbám na jejich novém domě a jsme velmi potěšeni, že tady budou žít trvaleji. Jsou úžasným párem, mají nádherné děti a chceme jim na počest připravit recepci s místními obyvateli," přiznal Jean-Claude Sadion, starosta komuny Correns.

blesk.cz

Angelina Jolie & Shiloh: Ajaccio Shopping Spree!

28. srpna 2009 v 19:18 | Emingos |  News

Angelina vzala dceru Shiloh na nákupy do trhu Ajaccio.

Matka a dcera byli viděni jak mluví s místními obyvateli.

Shiloh si hrála s push pudl.
Angie též vyzvedla další hračky pro Zaharu, hračku v podobě meče pro Maddoxe a Paxe.


Brad Pitt: Mayor Of New Orleans?

28. srpna 2009 v 15:15 | Emingos |  News

Několik občanů New Orleans se spojilo achtějí,
aby příštím starostou byl Brad Pitt.
Brad a jeho nadace Make it Rigt hodně pomohla lidem právě v New Orleans kde udeřil hurikán Katrina.

Brad na otázku jestli by chtěl být starostou New Orleans řekl: Jo, jo
Poté dodal: Já nemam šanci. Není toto, co umím nejlépe.


Brangelina

28. srpna 2009 v 11:04 | Emingos |  Blog news
Po vélkém váhání jsem se rozhodl že tady na blogu budu mít jen dvě celebrity. Jak název napovídá jedná se o Brada a Angelinou.

Ale nezoufejte ostatní tu budou taky ale bude pro ně udělaná speciální rubrika. Co se týče novinek o nich bude jeden článek který bude stále dokola aktualizován u kžadé celebrity.

Doufam, že jsem své SB nezničil mím rozhodnutím a stále jsem budou chodit.

Brad Pitt & Angelina Jolie: Gerbils Galore!

28. srpna 2009 v 9:20 | Emingos |  News

Brad a Angelina spolu s Maddoxem a Paxem byly spatřeni ve zverimexu
Jardinerie du Centre Var v BRIGNOLES.

Koupili jsi zvířátko Gerbill po překladu křečík.


Poté nějaké koštátko koupili, přenášecí akvárko na křečíka.
Nějakou tu hračku, samozřejmě krmivo.

Klucí jsi koupili kaktus a lopatu pro děti :-) .


Brad Pitt udává trendy!

27. srpna 2009 v 8:39 | Emingos |  News
Šťastný herec Brad Pitt nedávno oslavil své 45.narozeniny a tudíž začal více přemýšlet o svém životě.Strhující tak trochu je,že mluvi o čase,který mu zbývá a já myslím,že je na to trochu brzy,snad.Nedávno se sám herec zmínil,co si o tom všem myslí.

"Musím se přiznat, že tak trochu uvažuji nad tikáním mých hodin. Já nevím, jsem již v polovině mého života? Jsem v půlce cesty ke konci? Zbývá mi deset, nebo pět let? Tak tohle jsou chvíle, o kterých vím, že nastanou a co je teď? "

Pokud jste si všimli,Brad Pitt nastolil nový pánský trend, a sice knírek.Možná je to právě kvůli tomu,že snad pochybuje o svém životě či je v tom možná nějaký osobní problém.Tak daleko zatím informace nezasahují,ale věřte,že nastane den,kdy budeme vědět vše.Krom návrhářů se tedy udávají trendy i od hvězd.Knírek je podle mě dobrým nápadem,ale upřímně,mně né moc sympatický.Rozhodně si myslím,že by Brad o nějakých 5 let minimálně omládnul,kdyby trendový knírek odstranil.


Angelina Jolie: Souložím s Bradem, ale na tajných místech

20. srpna 2009 v 18:21 | Emingos |  Bulvár List

V poslední době se spekuluje o tom, že Brad Pitt a Angelina Jolie už na sebe nemají čas a jejich vztah se hroutí. Jenže Angelina se teď snaží vehementně tvrdit opak, tedy že jsou si s Bradem velmi blízcí a i sex mají pořádně divoký.
//<![CDATA[ if(typeof adoceanczwackqqhiws=='function') {adoceanczwackqqhiws();} //]]>
Jejich libůstkou je prý sex na "podivných" místech. Říkají jim "speciální koutky lásky".

"Jo, no, mámě několik svých speciálních míst. Funguje to," potvrdila Angelina to, co Brad vyzradil magazínu Parade.

"Není to pravda. Máme mnohem víc pohodlných míst, kam se můžeme uchýlit. Existuje jistá stará hollywoodská nemovitost jen pár minut odtud. Je tam takový kamrlík. A říká se, že tam strávil jistý čas i Jimi Hendrix. To se říká. A já tomu fandím," přiznal Pitt k jejich tajnému "šmajchlkabinetu".

Angelinu nejvíce poslední dobou štvalo, že ji Brad veřejně málo podporoval a chválil. Když ji ale označil za svou spřízněnou duši, byla prý štěstím bez sebe. "To bylo fakt úžasné. No, on je mou (spřízněnou duší). Je to tak, jak to je," komentovala Angelina slova otce svých šesti potomků.
Angelina Jolie a Brad Pitt

blesk.cz


Brad Pitt: Time Traveler’s Husband!

14. srpna 2009 v 16:02 | Emingos |  News

Výkoný producent Brad Pitt představuje svůj film The Time Traveler's Wife.

Představuje se v New York City.________________

Emingos 2008/2010

________________