Září 2009

UNICEF medvídek

30. září 2009 v 17:24 | Emingos
- Medový medvídek UNICEF

Takhle vypadá je užasný.

Více na unicef.cz


Beowulf

30. září 2009 v 14:08 | Emingos |  Angelina Jolie - videa


Changeling

30. září 2009 v 14:03 | Emingos |  Angelina Jolie - videaSoutěž SONB 3. kolo

30. září 2009 v 13:23 | Emingos |  Blog news
Tak už jsem ve třetím kole.
Pokud chcete můžete tento blog podpořit


Angelina Jolie: Dart Gun Girl

30. září 2009 v 12:25 | Emingos |  News

Angelina se dnes vydala na nákupy s Maddoxem, Brignoles, Francie. Stihla rozdat i pár autogramů.


Forum

29. září 2009 v 16:05 | Emingos |  Blog news
Založil jsem forko :D možná šílený nápad, ale zkusit se to může.
jde mi jen o to, aby jse tam rozjela nějaká diskuze vím bude to ze začátku těžké, ale když se zapojíte budu jen a jen rád.

Na foru jsou zatím dvě kategorie filmy a bulvár.
U filmu tam máte vždy topic diskuze kam můžete psát.
(Zatím je zde Brad jen Angie bude snad večer :D)
Na foru se nemusíte registrovat :-)

Forum


Angelina chce další adoptované dítě!

29. září 2009 v 15:58 | Emingos |  Bulvár List

Zahraniční média informovala, že hollywoodská kráska Angelina Jolie chce adoptovat další děti. Zájem projevila o dvojčata z Keni.

Angelina si na cestě po Africe udělala zastávku v Keni. Tam ji v utečeneckém táboře okouzlila dvojčata. Jolie nyní nejspíš podnikne všechny kroky, aby byly děti svěřeny do její péče.

Zamýšlená adopce možné bude další rána do problematického vztahu zasloužilé matky Jolie s Bradem Pittem (45). Další dvě děti by prý rozhodně nechtěl.

zdroj: blesk.cz


Moje verze: Blesk by měl sledovat aktuální novinky ve světě a nepsat tu takovéto bláboly jako problematický vztah. Dyt Angie a Brad jsou spolu rádi a jak uvadějí v zahraničí (kde tomu věřím více) Brad chystá pro Angie postavit letiště. Když by byl jejich vztah tak problematický proč by jse do tohoto tak dral ?Mise Chad

29. září 2009 v 15:26 | Emingos |  Mise

Únor 2007

Bahai, Čadu (UNHCR) - Velvyslankyně dobré vůle UNHCR Angelina Jolie navštívila Čad a i sousední region Dárfúr v Súdánu, řekla, že byl zasažen pocit naděje narazila na Oure-Cassoni tábor nedaleko tohoto města a všeobecná touha po míru-chovatele, které mají být nasazeny v Čadu .

Ona také odráží na strádání a utrpení, které viděla v táboře, který se nachází méně než pět kilometrů od hranic se Súdánem. "Vždycky je těžké najít slušné lidi, rodiny, žijící v těchto obtížných podmínkách," řekla. "Co ji nejvíce rozčiluje, je, jak dlouho je to s mezinárodním společenstvím, aby odpověděki na tuto krizi," dodala Jolie.

Poté byla přivítana v jednom z tábora mnoha základních školách zpěvem dětí.

Uprchlické ženy jsou často sexuálně a fyzicky napadáni, kromě ochrany policie poskytuje čadská vláda pomoc, aby zajistili bezpečnost uprchlíků.
Ve škole, Jolie poslouchala příběhy dětí z každodenního života, jejich obavy a jejich naděje na jeden den návratu do svých domovů v Dárfúru. Místnost byla plná smíchu, jak ona a děti se střídaly v kreslení. Později navštívila duševně nemocné uprchlíků.

Pak se posadila se skupinou žen a diskutovali o svých přání pro přístup k činnosti vytvářející příjmy-stejně jako jejich touha vrátit se domů. Ale ženy, kteří se připravují na oslavy Mezinárodního dne žen dne 8. března, řekli, že stále ještě nemají dostatečně bezpečí.

"Toto je velmi důležitý den pro mezinárodní spravedlnost. Rozhodnutí Mezinárodního trestního soudu by mohlo mít velký rozdíl v životě těchto žen a jejich dětí."

Jolie dostala vysokou chválou na personálu UNHCR a pracovníků nevládních organizací, která se setkala v táboře.

Existuje více než 230.000 uprchlíků ze Súdánu ve východním Čadu.

zdroj: www.unhcr.org

!!! NEKOPÍRUJTE PROSÍM !!!

Keňa - 14.10.00

28. září 2009 v 11:31 | Emingos |  Foto UNHCR

Mise Costa Rica

28. září 2009 v 11:25 | Emingos |  Mise

Prosinec 2006

San José, Costa Rica (UNHCR) - Přestože v ulicích San José byl klid na Štědrý den, jedna pekárna v kostarické kapitále zůstala otevřená a udělala dobrý obchod po celé dopoledne.

Kolumbijský uprchlík udělal dort pro své "speciální hosty," velvyslankyni dobré vůle UNHCR Angelina Jolie a herece Brad Pitt, který se zastavil.

"Je to skvělé, co jste udělali s vaším obchodem," řekla Jolie. "Jsem rád, že mikro-úvěru vám pomohl."

Kostarika je domovem pro více než 11.500 uprchlíků - 10.000 z nich oběti ozbrojeného konfliktu v Kolumbii. Převážná většina žije ve velkých městech po celé zemi a mikro-úvěry jsou využívány agentury OSN pro uprchlíky, které jim pomohou začlenit do svých městských obydlí.

"To je zvláště šokující, že takové tragédie může jít dál, rok co rok, se zbytkem světa, tak málo pozornosti," říká paní Jolie. "Moje vánoční poselství kolumbijských uprchlíků a miliony lidí bez přístřeší v Kolumbii, je, že svět na ně úplně zapomněl."

Poté, co rozdávali vánoční dárky pro děti a jejich rodiny, Angelina Jolie a Brad Pitt sledovali skupinu mladých kolumbijských uprchlíků.

Po tanci, pár povídali s umělci a slyšel jsem o problémech, které mají.

"Je to smutné pro mě slyšel tolik negativních příběhů, které ukazují, nedorozumění mezi uprchlíky, kteří jsou oběťmi konfliktu, a některými kriminálními živly," Jolie a dodal, že je zapotřebí větší toleranci a solidaritě vůči uprchlíkům v okolím světě.

UNHCR úzce spolupracuje s vládou Kostarika, chránit uprchlíky a pomáhat jejich integraci.

"Měli jsme tady skvělé Vánoce s kostarickými lidmi a uprchlickými rodinami," řekla Jolie.

zdroj: www.unhcr.org

!!! NEKOPÍRUJTE PROSÍM !!!

Wanted

27. září 2009 v 19:35 | Emingos |  Angelina Jolie - videa


________________

Emingos 2008/2010

________________