Lásky Angeliny

4. února 2010 v 18:01 | Emingos |  Angelina
Jonny Lee Miller

1995-1999

Angelina se s ním seznámila při natáčení filmu Hackers. Jejich svatba byla netradiční Angelina se dostavila na obřad v kožených kalhotách a košilí s nápisem vytvořeným vlastní krví se jménem svého nastávajícího. Manželství jim vydrželo tři roky. Oba tvrdí, že byli v tu dobu na manželství příliš mladí a dodnes zůstali dobrými přáteli. Jonny se proslavil v dnes kultovním snímku Trainspottingu.

Billy Bob Thornton

2000-2002

Billyho potka též při natáčení filmu Pushing Tin (Bláznivá runway), kde spolu hráli manželský pár.
Vztah byl plný bouřlivých skandálů a historek, zejména o sexu. Pořídili si společnou hrobku poté např. si vyměnili ampulky se svojí krví a i tetování si věnovali.
Po adopci Maddoxe se jejich vztah rozpadl. Jedna stranda tvrdí, že za to mohou Billyho nevěry, druhá zase že důvodem byl malý Maddox, kterému Angelina věnovala příliš mnoho pozornosti.
Rozvedli se v polovině roku 2002. Dlouhý čas o sobě nechtěli ani slyšet, ale v roce 2004 Angelina řekla v rozhovoru pro filmový časopis Premiere, že spolu s Billym opět mluví. Billy má na svém kontě řadu úspěšných filmů, např. Armageddon.

Brad Pitt

2005- až do teď

Brad se s Angelinou seznámil v roce 2004 při natáčení filmu Mr. and Mrs. Smith. pauzách mezi jednotlivými scénami si nadšeně hraje s jejím adoptivním synem Maddoxe. Když se objevily první fotografie, na které Brad se drží Angelinou za ruce, na to oba řekli že jde o jakou si momentku z natáčneí. Svůj vztah popírali ještě po natáčení, na slavnostní premiéry chodili s odstupem od sebe. Jenže tajit to nemohli věčně.
Na konci roku 2004 se Angelina s Bradem velmi zbližuje. Angelina tvrdě odmítá, že by byla záminkou pro jeho rozvod: "Nikdy bych neskončila v posteli se ženatým mužem."
Jennifer celá naštvaná prchá do Malibu. Na jaře 2005 Jennifer Aniston požádala o rozvod.
Angelina byla v novinách za tu nejhorší, která vzala Brada od Jennifer.
Brad celý zmatený podlehá Angelině. Brad se ihned například vrhá do humanitární pomoci.
Angelinu a Brada spojili i společné koníčky. Mezi ty patří starání a hraní si s dětmi, tetování a slabost pro silné motory. Brad si dokonce udělal za pomoci Angeliny zkoušky na letání.
Angelina adoptovala etiopskou holčičku Zaharu Marley, kterou si vybrala v sirotčinci Addis Ababě. Brad si 19.1. 2006 obě adoptované děti Angeliny také osvojil a získaly příjmení "Jolie-Pitt".
Netrvalo dlouho, kdy pár oznámil, že čeká vlastního potomka. Dcera Shiloh Nouvel se jim narodila 27.5. 2006 v africké Namibii. Celý svět čekal na první fotografie holčičky ty pak prodali americkému People a britskému Hello! za 4 miliony dolarů, které věnovali charitě.
To už se páru začlo přezdávat "Brangelina". V roce 2007 pouhé dva měsíce po smrti Angelininy matky, přesně v březnu si pár adoptoval další přírůstek do rodiny, byl ním tříletý chlapeček z Vietnamu ze sirotčince v Ho Chi Minh City. Dostal jméno Pax Thien. V roce 2007 taktéž Brangelina zavítala to České republiky, kde Angelina natáčela film Wanted a Shiloh tu oslavila své první narozeniny. Aby toho nebylo málo tak v roce 2008 přesněji v únoru Angelina oznámila, že je znovu těhotná. Angelina si přála porodit ve Francii v nemocnici Nice na počest své matky /která byla francouzska). Dvojčátka se narodila dne 12.6. 2008 a dostala jména Knox Leon a Vivienne Marcheline. Brad při porodu přestřihl pupeční šňůru. Své poklady se rozhodli znovu zpeněžit a tak první fotky dvojčátek prodali za 14 mil. dolarů znovu americkému People a britskému Hello! Peníze šly taktéž znovu na charitu, přesněji do Jolie-Pitt Foudation.
V roce 2009 se několikrát v bulváru objevilo, že se pár rozchází, ale není tomu tak. V roce 2009 také Angelina spolu s Bradem navštívila několik států ve spojitosti s UNHCR.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | 4. února 2010 v 20:50 | Reagovat

Takže, jsem ráda, že je s Bradem. Jonny je určitě fajn, když si spolu doteď rozumí. Ale já mám ráda i Bylliyho a veřejně se k tomu přiznávám :) Tečka.

2 Ka_Trina *Affiliates Ka_Trina *Affiliates | Web | 4. února 2010 v 20:51 | Reagovat

S Bradem jí to sluší 100% nejvíc! Jsou pár snů...nádherný!Njn...svůj k svému :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
________________

Emingos 2008/2010

________________