Lásky Brada

4. února 2010 v 10:45 | Emingos |  Brad
Juliette Lewis

Seznámili se při natáčení filmu Kalifornie.

Gwyneth Paltrow

1995-1997

Píše se rok 1995, Bradovi je 32 let a uvědomuje si, že strach zmizel, už ho neděsí manželství.
Touží se usadit, založit rodinu a vést normální život.Brad náplanuje večeři pro Gwyneth.
Skvělé jídlo, šampaňské a podmanivá hudba. Vyzval jí k tanci, nežné dotyky a polibky. Najednou Brad zvážněl a podíval se jí do očí a nic neříkal jen se díval. Poté sebral odvahu a požádal jí jestli by mu prokázala tu čest a stala se jeho ženou. Bohužel Gwyneth zavrtěla hlavou a řekla Bradovi, že ještě není na tohle připravená. Brad byl zklamaný a tak se mu to Gwyneth snažila vysvětlit. Brad jí pak řekl, že jí rozumí. Na začátku roku 1996 bylo vidět, že jejich vztah je silnější než kdykoliv předtím. Gwyneth byla Bradovi vděčná, že je trpělivý a oplácela mu to harmonickým soužitím. Bohužel v roce 1997 se Brad s Gwyneth rozešel.

Jennifer Aniston

1998- 2005

Brad se porpvé s Jennifer sblížil v roce 1998 při natáčení Klubu rváčů. Brad vzal Jennifer ke svým rodičům. Ti z ní byly nadšení a pořád dokola Bradovi opakovali, že si vybral dobře. Pár navštívil střední Evropu a severní Afriku. Cítili se štastní. Dokonce Brad i vařil, Jennifer nemohla pak věřit vlastním očím.
Brad tentokrát ženu svého srdce nevyzval k tanci, ale přistoupil k ní a vzal její levou ruku do své a navlékl jí diamantový prsten. Neřekl ani slovo, slova byla zbytečná, ti dva si rozuměli i bez nich.
O pár dní později oznámili své zásnuby. V roce 2000 se bulvárem šuškalo kdy bude svatba. To dlouho na sebe nenechalo čekat. V roce 2005 se bohužel pár rozchází, důvodem je nejspíše herečka Angelina Jolie s kterou se Brad seznámil při natáčení filmu Mr. and Mrs Smith.
Jiné zdroje zase uvádí, že Jennifer nechtěla mít děti, ale Brad jo.

Angelina Jolie

2004- až doteď

Brad se s Angelinou seznámil v roce 2004 při natáčení filmu Mr. and Mrs. Smith. pauzách mezi jednotlivými scénami si nadšeně hraje s jejím adoptivním synem Maddoxe. Když se objevily první fotografie, na které Brad se drží Angelinou za ruce, na to oba řekli že jde o jakou si momentku z natáčneí. Svůj vztah popírali ještě po natáčení, na slavnostní premiéry chodili s odstupem od sebe. Jenže tajit to nemohli věčně.
Na konci roku 2004 se Angelina s Bradem velmi zbližuje. Angelina tvrdě odmítá, že by byla záminkou pro jeho rozvod: "Nikdy bych neskončila v posteli se ženatým mužem."
Jennifer celá naštvaná prchá do Malibu. Na jaře 2005 Jennifer Aniston požádala o rozvod.
Angelina byla v novinách za tu nejhorší, která vzala Brada od Jennifer.
Brad celý zmatený podlehá Angelině. Brad se ihned například vrhá do humanitární pomoci.
Angelinu a Brada spojili i společné koníčky. Mezi ty patří starání a hraní si s dětmi, tetování a slabost pro silné motory. Brad si dokonce udělal za pomoci Angeliny zkoušky na letání.
Angelina adoptovala etiopskou holčičku Zaharu Marley, kterou si vybrala v sirotčinci Addis Ababě. Brad si 19.1. 2006 obě adoptované děti Angeliny také osvojil a získaly příjmení "Jolie-Pitt".
Netrvalo dlouho, kdy pár oznámil, že čeká vlastního potomka. Dcera Shiloh Nouvel se jim narodila 27.5. 2006 v africké Namibii. Celý svět čekal na první fotografie holčičky ty pak prodali americkému People a britskému Hello! za 4 miliony dolarů, které věnovali charitě.
To už se páru začlo přezdávat "Brangelina". V roce 2007 pouhé dva měsíce po smrti Angelininy matky, přesně v březnu si pár adoptoval další přírůstek do rodiny, byl ním tříletý chlapeček z Vietnamu ze sirotčince v Ho Chi Minh City. Dostal jméno Pax Thien. V roce 2007 taktéž Brangelina zavítala to České republiky, kde Angelina natáčela film Wanted a Shiloh tu oslavila své první narozeniny. Aby toho nebylo málo tak v roce 2008 přesněji v únoru Angelina oznámila, že je znovu těhotná. Angelina si přála porodit ve Francii v nemocnici Nice na počest své matky /která byla francouzska). Dvojčátka se narodila dne 12.6. 2008 a dostala jména Knox Leon a Vivienne Marcheline. Brad při porodu přestřihl pupeční šňůru. Své poklady se rozhodli znovu zpeněžit a tak první fotky dvojčátek prodali za 14 mil. dolarů znovu americkému People a britskému Hello! Peníze šly taktéž znovu na charitu, přesněji do Jolie-Pitt Foudation.
V roce 2009 se několikrát v bulváru objevilo, že se pár rozchází, ale není tomu tak. V roce 2009 také Angelina spolu s Bradem navštívila několik států ve spojitosti s UNHCR.


!!! NEKOPÍROVAT!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nattynax Nattynax | 4. února 2010 v 10:51 | Reagovat

Já četla ještě v době, kdy byli spolu, že Jennifer potratila..

2 irmik irmik | 4. února 2010 v 16:20 | Reagovat

[1]: jj, já taky, ale nikdo asi neví, co je na tom pravdy...
Brad ještě chodil s Juliette Lewis celkem dlouho, že jo?

3 Emingos Emingos | 4. února 2010 v 16:27 | Reagovat

[2]: jéé děkuju tak to musím doplnit :-)

4 Nattynax Nattynax | 4. února 2010 v 20:34 | Reagovat

[2]: Jasný, napsat si může kdo chce, co chce, jen jsem si všimla, že se to teď zase někde vytahovalo a vypadá to jako novej drb/informace, ale psalo se to už v době, kdy byli ještě manželé a Brad s Angelinou se neznali.

5 Ka_Trina *Affiliates Ka_Trina *Affiliates | Web | 4. února 2010 v 20:55 | Reagovat

To o tom Bradovi a Angeline je prostě nádherně napsaný...docela to upoutalo moji pozornost...kloubou dolů!

6 Nattynax Nattynax | 4. února 2010 v 21:00 | Reagovat

Četla jsem, že rok chodil s Geenou Davis, se kterou se seznámil ve filmu Thelma a Louise...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
________________

Emingos 2008/2010

________________