Duben 2010


Konečně: Angelina Jolie požádala Pitta o ruku!

30. dubna 2010 v 15:41 | Emingos |  News

Los Angeles - Herečka Angelina Jolie údajně požádala svého dlouholetého partnera a otce svých dětí Brada Pitta o ruku.


Byla to zřejmě Angelina, kdo se rozhodl, že je na čase, aby se s Bradem vzali.  Na fotky Pitta a Jolie se podívejte ve fotogalerii.  Během natáčení svého nového filmu Turista v Benátkách tak známá hollywoodská hvězda začala pracovat na tom, aby svůj stejně slavný herecký protějšek, Brada Pitta, učinila svým manželem.  "Angelina se do Brada znovu zamilovala a chce svou lásku stvrdit manželským slibem. Když už se jednou rozhodla, zbyla jediná věc, kterou musela udělat. Říct to Bradovi," uvedl zdroj blízký dvojici.  Stále častěji se hovoří o tom, že svatební obřad proběhne v sídle přítele Brada, herce George Clooneyho u italského jezera Como. Všechny čtyři děti, které Angelina s Bradem vychovávají - Maddox, Pax, Zahara a Shiloh - budou mít každé svou roli během velkého dne svých rodičů.

Bradovi rodiče, Bill a Jane, se z této novinky o chystané svatbě také těší. I přesto, že se jejich syn ožení již podruhé. První ženou mu byla slavná Jennifer Aniston.
Jeden ze zdrojů blízkých Bradově rodině pro časopis National Enquirer uvedl, že "pro Billa a Jane nikdy nebyla myšlenka jejich spolužití ,na hromádce' zcela přijatelná, takže jsou teď nadšeni."
Brad a Angelina spolu mají i dvojčata, Knoxe a Vivienne, která se jim narodila před jednadvaceti měsíci.


Ocenění pro MiR

30. dubna 2010 v 15:33 | Emingos |  Make It Right

Letošní nejlepší udržitelná stavba mezi kterou patří i dům od Brada Pitta z Make It Right. Dosáhl prvenství v jedné soutěži o nejlepší zelený dům, který snižuje dopad na životní prostředí.

Každý rok, AIA výbýrá 10 staveb, které ukazují, jak design může snížit dopady na životní prostředí opakovaným použitím materiálů, připojení k veřejné dopravě, zachováním vody a energie a zlepšování kvality vnitřního ovzduší.     

"Zvlášť č. 9 House," je uveden výše, byl navržen tak, aby byl bouře-odolný, cenově dostupný a udržitelný na bydlení pro nové obyvatele domova Orleans po hurikánu Katrina.

Veselý Tourist

29. dubna 2010 v 19:07 | Emingos |  News

Blížící se konec natáčení, byla Angelina Jolie na místě "The Tourist" v Benátkách, Itálie.

Oblečená ve černém, "Wanted" herečka ukázala off úsměv, když byla odvedena do Reyer natáčeního lokálu.


Fámy tvrdí, že Jolie požádala Brada, aby se sní oženil.

"Angelina se zamilovala do Brad znovu a znovu - a chce, aby to bylo oficiálním tím, že se ožení," řekl zdroj National Enquirer.

Zasvěcených říká: "Bill a Jane nikdy nebyli zcela spokojeni s myšlenkou Brad a Angie žijící ve společné domácnosti,ale ted jsou i oni nadšeni."

P.S Tak jestli by to byla pravda,že i rodiče Brada souhlasí, tak Brad nesmí váhat ... hrozně jim to přeju :-)


28.04.10

Brangelina jako Shrek

29. dubna 2010 v 8:10 | Emingos |  News
Brad a Angie se objevili v novém čísle LifeStyle. Tentorkát, ale upraveni do podoby Shreka a Fiony.Brad v Londýně

28. dubna 2010 v 22:06 | Emingos |  News

Brad odletěl do Londýna k účasti na některé pracovní závazky.Zajímavosti k filmu Sběratel kostí

28. dubna 2010 v 16:00 | Emingos |  Zajímavosti k filmum Angie
V románu Jefferyho Deavera, podle které byl film natočen, se postava Angeliny Jolie jmenovala Amelia Sachs a ne Amelia Donaghy.


Když Amélie skočila do vody zachránit starce a dívku, skákala Angelina ve skutečnosti do vyhřívaného bazénu, obsahující barvivo, aby voda vypadala jako mořská.

Angelina Jolie přiznala, že do filmu natáčela i nahé scény, ale režisér je nakonec nezakomponoval, protože údajně odtahují od příběhu.

Mise Haiti

27. dubna 2010 v 19:52 | Irmik a Emingos |  Mise
Port-au-Prince, Haiti, 9. února (UNHCR) - velvyslankyně dobré vůle UNHCR Angelina Jolie přijela v úterý do Haiti, Port-au-Prince, kde navštívila lidi, kteří přežili zemětřesení a setkal se s místními humanitárními pracovníky.

Jolie, která řekla "naslouchej a uč se," navštívila zdravotní střediska, mise OSN, a setkal se s ohroženými dětmi. Na jejím příjezdu do Haiti, Jolie byla informována zvláštním zmocněncem generálním tajemníkem Edmondem Muletem o rozsahu humanitárních operací k dnešnímu dni a problémy, které přetrvávají na Haiti.

Angie také navštívila program, který se právě rozjíždí, Rozvojový program OSN (UNDP) v okrese Carrefour Port-au-Prince, který umožňuje Haiťanů, aby si vydělali peníze, protože to tuto zemi pomáhá obnovit. "Chcete-li dát lidem možnost, aby usilovaly o svou vlastní budoucnost, pomáhejte jim obnovit svoji naději. Budeme respektovat jejich důstojnost," říká Jolie. Program pomáhá asi 40.000 lidí s cílem dosáhnout více než 400.000.

Angie pochválila účastníky, kteří jí řekli, že byli rádi, že přijela uklidit tuto zemi a pak jí zpívali píseň o haitské hrdosti.

V oblasti Santo Port-au-Prince, Jolie navštívila SOS dětských vesniček, celosvětový program pro výchovu dětí. Vzhledem k tomu zemětřesení, organizace začala poskytovat další péči o nově osiřelé děti nebo děti, kteřé ztratily kontakt s rodiči v důsledku katastrofy. SOS bude pokračovat v péči o ty, kteří nemají žádného pečovatele. Jolie tleskala jejich práci, ale zároveň upozorňovala, že "nové adopce by rozhodně neměly být podporovány jako okamžitá reakce na mimořádnou situaci. Haiti měla mnoho problémů s lidmi před zemětřesením a teď musí být velmi pozorná zvlášť kvůli dětem. Budu co nejvíce podporovat organizace jako jsou SOS a UNICEF, které pečují o děti v této zemi. "

"Bude trvat roky obnovovat Haiti," řekla Jolie, poté, co viděla devastaci z 12.ledna. "Zajištění přiměřeného bydlení pro vystěhované má mimořádný význam, zejména proto, že blížící se období dešťů může zhoršit tuto situaci. Všichni se připravují na druhou vlnu tragédie."

Před příchodem na Haiti, Jolie strávila den v Dominikánské republice, kde navštívila oběti zemětřesení v místní veřejné nemocnice a v okolí přístřešků. "Byla jsem povzbuzena, když jsem mohla vidět péči, kterou poskytují lékaři a zdravotní sestry v Dominikánské Republice," řekla.


překlad:IrmikBrad a Angie s dětmi + hlasování

26. dubna 2010 v 20:52 | Emingos |  News

Brad Pitt vzal své čtyři nejstarší děti na zábavu do parku, tuto sobotu v Benátkách.24.04.10


Angie s dětmi na loďce.+

hlasujte pro Angie v anketě o nejvíce sexy hvězdu všech dob


25.04.10

Focení promo fotek The Tourist

26. dubna 2010 v 19:33 | Emingos |  News
Update: Nejsou to to fotky z natáčení, ale prmo fotky pro Tourist


Angelina Jolie a Brad Pitt se mají vzít. Chtějí to jejich děti

26. dubna 2010 v 12:52 | Emingos |  News
Hollywoodský superpár, Angelina Jolie (34) a Brad Pitt (46), se snad opravdu bude brát. Možná by to také ukončilo nekončící spekulace, jak na tom jejich vztah vlastně je.


Společně sice žijí už pět let a tlakům veřejnosti a rodiny, aby se vzali, bez problémů odolávali. Teď je ale začaly k svatbě nutit jejich děti.  "Napřed to byl Maddox. Ten rodiče přesvědčuje, aby se vzali, už léta. V poslední době se ale začaly přidávat i Shiloh a Zahara. A Pax by strašně rád nesl svatební prstýnky," řekl známý páru americkému listu OK!. 

"Většina lidí se zamiluje, pak se to začne točit kolem rituálu manželství, a teprve poté přicházejí děti. My jsme udělali všechno naopak," řekla k tomu Angelina.  Pokud by k svatbě skutečně došlo, byla by to pro Angelinu třetí a pro Brada druhá. Představitelka Lary Croft už byla vdaná za herce Jonny Lee Millera a Billy Boba Thorntona.


Brad byl pět let ženatý s Jennifer Aniston.  Brad s Angelinou společně vychovávají tři adoptované děti (Maddoxe, Paxe a Zaharu) a tři biologicky vlastní děti (Shiloh, Knoxe a Vivienne). Zprávy o možné svatbě přicházejí pár měsíců poté, co se tiskem roznesly zprávy, že se zřejmě nejsledovanější dvojice světa rozešla.Zajímavosti k filmu Wanted

26. dubna 2010 v 12:33 | Emingos |  Zajímavosti k filmum Angie
Film je natočený podle stejnojmenného komiksu od Marka Millara a J.G. Jonese. U nás "Wanted" vydalo pod názvem "Mrtvý nebo živý" nakladatelství Crew.

Ve filmu si zahrála souprava ČD, vysokorychlostní Pendolino.Většina filmu se natáčela v České republice.

Angelina Jolie má na svém těle vytetované nápisy "Poznám svoje práva" a "Drina a Slzy".

Angelina Jolie řekla, že její velká inspirace pro tuto roli byla Clint Eastwood.

Scény natáčené v České republice se natáčely na Hradě Křivoklát, na Strahovském stadionu, nádraží Žižkov a v cukrovaru Vinoř.

Zbraně:

Foxová (Angelina Jolie) Safari Arms Matchmaster 1911Sloan (Morgan Freeman) M712 Schnellfeuer nebo také "Fastfire"


Wesley (James McAvoy) Heckler & Koch USP Compact (9mm) a Star Ultrastar
Mr. X (David O'Hara) Beretta 92S
Pekwarsky (Terence Stamp) Jericho 941 "Baby Eagle"
Cross (Thomas Kretschmann) Jericho 941FB
sniper na střeše Heckler & Koch UMP-9
Gunsmith (Common) Custom M1911A1.

Tetování draka na zádech Angeliny Jolie (Liška) je pravé a Wanted je první film, ve kterém je ukázala.Mr. and Mrs. Smith

25. dubna 2010 v 20:24 | Emingos |  My graphics
Tak tu mam takové staré video mé tvorby. Sice sem ho dal na youtube až dnes, ale je to tak měsíc no, nechápu jak sem ho mohl takhle ztratit :D
Přeji příjemných 5 a půl minuty :-)
Brad v InTouch

25. dubna 2010 v 18:24 | Emingos |  News
Předem upozornuji neberte toto moc moc vážně je to jen InTouch.
Podle mě to je zase něčí fantazie, to je přeci normální si volat mezi sebou a myslím si, že oni dva jsou velmi dobří kamarádi a jediný proč o tom píšou je, že je to jeho bejvalka.
Brad by jen tak Angie neuhnul aspon takový můj názor, těším se na ty vaše :-)


Pro přečtení koukněte sem


Angelina při natáčení

25. dubna 2010 v 17:55 | Emingos |  News
Na web se dostali tři takové pěkné fotky z natáčení Salt. Nejde teda přímo o nějaké scény, ale spíše o to co dělá při pauzách.Doug Pitt, Brad s dětmi

25. dubna 2010 v 10:22 | Emingos |  News

Brad byl spatřen s Paxem, Maddoxem, Shiloh a Zaharou jak nastupují do své lodky a vracejí se do svého sídla. Předtím tento malý gang navštívil místní park.

Partnerka Brada Angelina Jolie nedávno řekla, že se chce vrátit zpět do původního tvaru po porodu dvojčat, Vivienne a Knox, pro její roli v připravovaném filmu "Salt". 24.04.10


Doug Pitt byl jmenován Goodwill Ambassador v Tanzanii dne 19.04.2010.


Doug Pitt byl jmenován za jeho humanitární práci, vyslancem dobré vůle.
V Tanzánii prezidentem Jakaya Kikwete na Essex House NYC.
Jeho starší bratr, herec Brad Pitt se měl zúčastnit slavnostní večeře, ale nemohl dorazit v důsledku sopečného popela z vulkánu Eyjafjallajokull. Doug přišel se svoji manželkou Lisou Pitt.
 Doug je profesionální fotoreportér a režisér v Africe 6000 International charity, která pomáhá dodávat pitnou vodu v Africe.UNHCR Mise

24. dubna 2010 v 23:55 | Emingos |  Charities
2008
2006
Nambie
2001,09
Kambodža
2004,09
2003
2007,08,09
2009
2005
2006,10
2010

Haiti

24. dubna 2010 v 19:01 | Emingos |  Charities

19.01.06

________________

Emingos 2008/2010

________________