Srpen 2010

Ukončení s velkým začátkem

12. srpna 2010 v 8:00 | Emil
Ahooooojky všem náštěvníkům,

tak a je to tady, s tímto blogem se loučím .. byly to krásné časy, hlavně začátky kdy jsem nevěděl co a jak :D Ale postupem času sem to vypracoval až na tento dovoluji si říct velmi hodně naštěvovaný blog. Potkal sem tu hrozně moc fajn lidi, nechci jmenovat ale jse to všichni :D (lenost vypisovat vás :P)

Blog možná bude pokračovat, ale už s jiným a stálým adminem, pokud by někdo měl zájem mail znáte emingo.net@gmail.com.
Tak to byla taková ta horší část, loučení, ale ted k tomu novému lepšímu začátku.

Ano stěhuju se na vlastní web, poslední dny sem na tom makal co šlo, ale stejně něco ještě budu postupně doplňovat a vy, vy všichni co jste sem chodili se můžete tešit na ještě lepší kvalitu článků. je to takové méje splnění snu, mít o nich web na urovni, cíle ještě splněny nejsou. Rozhodně nechci končit, tohle jsem potřeboval, baví mě to a to je to důležitější a hlavně taky nebere mi to čas, pro kamarády, spíš kamarádky no :D ale o tom jinde radši.

Tento rok mě taky čeká maturitní rok, takže prioritní je pro mě maturita, ale přemýšlel sem a udělam si něco do zásoby a postupně to sem budu dávat přeci jen o Brangelině toho je hodně. Plus moje fantazie :D .... Web je zatím bez galerie, která bude až v září i s new prostředím budete pak informováni, zatím sem zvolil jako alternativu pitt-gallery.blog.cz kterou znáte moc dobře :) A když jsme u toho je to galerie a určitě několik z vás máte na blogu také galerii, takže pokud chcete menší reklamu napiště mi sem mail a já vam řeknu o co přesně půjde :) Jenom až budete psát ten mail tak k tomu napište že se jedná o reklamu na galerii :)

Dneska jsem na premiéře Salt, takže plakát a takový kartony s Angie :D budu mít doma až dorazím což bude večer, ale čekejte už na webu new článek možná i s minirecenzí na Salt.

No a to je tak vše asi :D

Ale ještě je tu jedna věc a ted bych poprosil aby mi sem napsali mail fanoušci Johnnyho Deppa, Lady Gagý, Roberta Pattionsona, Jessicy Alby, Shia LaBeouf, Hugha Jackmana, Jasona Stahmana, Kylie Minoque a Emma Watson .. menší překvápko pro některé, za věrnost :)

A nakonec link na web

brangelina-family.ic.cz

všechny milé rád na web zvu, kdo bude chtít spřátelit sekce Online a tam uvidíte :)

A ještě já vím sem hroznej :D ale musím poděkovat LaRhette za design ještě jednou který udělala, je prostě nádherný a skvěle se mi tu blogovalo a ještě více poděkovat Jean za to, že mi pomohla s webem, měla semnou trpělivost. Děkuju vám moc a kdyby jste vy potřebovali řekněte si, rád pomůžu.

Těším se na vaše komenty :) A nezapomínejte má vás všechny rád :)

Angelina „Salt“ Jolie na útěku nakoukla do čističky i prezidentského bunkru

9. srpna 2010 v 11:58 | Fréderik |  News
Málokterou herečku potká tolik akčních scén jako Angelinu Jolie. Nejnověji jim kraluje v hlavní roli špionážního thrilleru Salt.

menuje se Evelyn Salt (Saltová) a oddaně slouží CIA až do chvíle, kdy ji obviní, že tajně pracuje pro Rusko. Hrdinka musí utíkat a zároveň dokázat svou nevinu.  Z filmu SaltTo je ve zkratce obsah příběhu o tajné agentce, zasazeného do klasického modelu Uprchlíka. A mnoho nechybělo, aby byl tradici ještě bližší: v původním scénáři Kurta Wimmera totiž ještě figuroval v hlavní roli Edwin Salt, tedy muž.  Jenže Angelině Jolie nahrála drobná poznámka, kterou před lety prohodila před producentkou ze Sony Pictures. Právě tam chystali novou bondovku a herečka zažertovala, že by si přála být jednou Jamesem Bondem.

Když přišel projekt Salt, vzpomněli si na ni. Můj táta špion  "Jakmile jsme změnili pohlaví hlavní postavy, začali jsme znovu rozebírat dynamiku každé scény," vysvětluje producent Lorenzo di Bonaventura. "Šlo o to, zda by se žena rozhodovala stejně jako muž a zda by na ni její okolí reagovalo jinak. Pro celý scénář to znamenalo obrovskou změnu," dodává producent s tím, že Salt nyní spojuje prvky špionážní akční podívané i napínavé romance.

Hrdince připisují, že má na pokyn Rusů zahájit takzvaný Den X, kdy všichni ruští špioni v Americe zahájí útok proti Státům. "Den X se v CIA stále řeší," zjistila Jolie. "Jedni ho považují za nesmysl, druzí naopak tvrdí, že už se to párkrát stalo. My jsme ho zprvu brali jako smyšlenku, ale postupně jsme odhalili, že to je mnohem reálnější věc, než jsme si kdy mysleli."
Existují teorie, že Rusové v 80. a 90. letech vyslali na Západ tajné agenty, kteří v rolích běžných občanů budovali špionážní síť i dvacet let. Teprve v Den X odstartují sérií sabotáží a teroristických útoků na Ameriku válku s Ruskem.

"Nepochybuji o tom, že dlouhodobě utajení ruští špioni existují," soudí režisér Phillip Noyce. "Fascinovalo mě, co by se stalo, kdyby je všechny naráz někdo aktivoval."  Také herce Lieva Schreibera zajímal osud agentů po pádu železné opony - špionážní organizace podle něj možná zanikly, ale lidé z nich nikam nezmizeli. "Co když váš kolega či přítel byl jedním z nich?" ptá se představitel hrdinčina šéfa.  Jolie se během příprav setkala s řadou agentek CIA. "Vesměs to byly milé a přátelské ženy, které si vůbec nedokážete představit v nebezpečných situacích, ale ony se v nich ocitají," potvrzuje herečka. Ze setkání s nimi si odnesla také poznatek, že v přímém střetu nebojují ženy "elegantněji" či jemněji, nýbrž stejně tvrdě jako muži.

Režisér Noyce si v daném žánru vybudoval uznání již snímky s Harrisonem Fordem Jasné nebezpečí a Vysoká hra patriotů; nadto měl agenta přímo v rodině. "Můj otec pracoval pro Z Special Force, australskou obdobu nynější americké CIA. Vyrůstal jsem v úžasu nad tátovými příběhy, jako kluk jsem chodil za lidmi a zkoušel je špehovat. Chtěl jsem se také stát špionem," přiznává. A podle Jolie se v něj alespoň při natáčení takřka proměnil.

Nohy v ledu

Natáčení začalo scénami, v nichž Jolie prchá z washingtonské budovy CIA, pouhý blok od Bílého domu. Po týdnu se štáb přesunul do New Yorku, kde se odehrává velká část příběhu: na Manhattanu se při státním pohřbu amerického viceprezidenta očekává atentát.
Točilo se také v metru, v botanické zahradě v Bronxu, newyorské veřejné knihovně, železárnách na Staten Islandu a v prostorách čističky odpadních vod v Brooklynu. "Poznali jsme i tu méně lákavou tvář města," vzpomíná Jolie. Některé scény se odehrávají v prezidentském centru nouzových operací zvaném bunkr, v němž se ukrývá americký prezident v případě napadení země.

Skutečný "bunkr" se nachází pod východním křídlem Bílého domu. "Nemohu prozradit jak, nicméně zjistili jsme, jak vypadal před 11. zářím. Překvapilo nás, že se do něj dalo poměrně snadno dostat. Jak vypadá prezidentský kryt dnes, to je tajné - jen tipujeme, že ho zmodernizovali," říká Noyce. Scény z Ruska vznikaly v ruském ortodoxním chrámu Panny Marie v East Village v New Yorku, ale také přímo u řeky Volhy.  Fanoušci žánru se nejvíce těší na akční scény, v nichž hrdinka skáče z dálničního nadjezdu na nákladní vůz či šplhá po římse ve dvanáctém patře. Jolie se navíc naučila původně izraelský bojový styl, který používají příslušníci FBI a amerických speciálních jednotek.  A dávala prý svým kolegům zabrat. "V tomhle filmu jsme se strašně naběhali," směje se Schreiber. "Když vidíte Harrisona Forda, myslíte si, že běhání v polobotkách a v obleku je snadné. Ale není. Měl jsem na holeních dlahy a chladil si nohy ledem."Celosvětové povodně

9. srpna 2010 v 0:40 | Fréderik |  News
Organizace Člověk v tísni, Český červený kříž a Charita ČR mobilizovaly své veřejné sbírky na pomoc obětem ničivých záplav v severním Pákistánu. Pomoc lze přispěním na sbírkové účty nebo pomocí DMS s unikátním heslem na jednotné číslo 87777:
  • DMS PAKISTAN
  • DMS CCK
  • DMS POMOCPAKISTAN
Přírodní katastrofa si podle dostupných zpráv vyžádala přes tisíc obětí a zasáhla přes 1,5 milionu lidí. Desetitisíce lidí trpí infekčními nemocemi. Peníze ze sbírky budou využity na zajištění základních životních potřeb obyvatel regionu. Koordinátoři společnosti se nyní připravují na odlet na místo katastrofy. Člověk v tísni na okamžitou pomoc také uvolnil 500 000 korun ze svého humanitárního fondu Klub přátel. (3.8.2010)

Silné monzunové deště a následné záplavy zasáhly téměř celé území Pakistánu na konci července. Mezi nejvíce postižení oblasti patří provincie Chajbar Pachtunchvá z centrem v Péšávaru a provincie Paňdžáb a Baluchistán. Statisíce lidí zde přišly o své domovy a veškerý svůj majetek. Člověk v tísni už v Pákistánu působil po zemětřesení v roce 2005.
Vydatné deště zaplavily zejména Liberecký kraj, ale i Střední Čechy. Děšť nyní postupně slábne, řeky klesají, nicméně stav ohrožení na mnoha místech trvá. Záplavy mají již také 5 obětí na životech. V tuto chvíli bude největší potřeba pomoci s vysoušením a odklízením škod. Finančně můžete přispět několika organizacím, které mají aktivní sbírky pomoci s DMS hesla:
  • DMS SOSPOVODNE - Člověk v tísni
  • DMS POMOCPOVODNE - Diakonie ČCE
  • DMS POVODNE2010 - Charita ostravsko-opavská
  • DMS ADRA - Nadace Adra
na jednotné číslo 87777.

______________________________________________________________________________

Povodně v Pákistánu postihly už 12 miliónů lidí

Nejhorší povodně v Pákistánu za osmdesát let postihly už 12 miliónů lidí. Z výše položených oblastí na severu se nyní přesouvají do nižších oblastí. Po Pandžábu je nyní nově postižena jižní provincie Sindh, kde byl vyhlášeny nejvyšší, rudý stupeň povodňového nebezpečí. Evakuováno odtamtud bylo 500 000 lidí, píše BBC. Zatím si povodně v zemi vyžádaly 1600 mrtvých.

Oblast ohrožuje vzedmutá hladina Indu.[celá zpráva] O nebezpečí se už několik dní vědělo a tak měly úřady čas na evakuaci, místy ovšem zemědělci odmítali opustit svou půdu.  Velká voda nyní postihla zemědělské oblasti, které zásobují zemi potravinami. OSN proto varuje, že bude nedostatek zrna a hrozí hladomor. [celá zpráva]  Vzhledem k počtu postižených se jedná o největší katastrofu v historii země, i když obětí je méně než při zemětřesení v Kašmíru, kde zahynulo v roce 2005 73000 osob. . Premiér Gilání už chce požádat mezinárodní společenství o pomoc pro lidi postižené povodněmi: "Následujíc dva dny budou velmi kritické. Naší hlavní prioritou bude zachránit lidi, jejich životy."

Situaci zhoršuje fakt, že má dále pršet.  Na severu Sindhu v Kašmore se už protrhla přehrada a zalila vodou rozsáhlé oblasti. Dvě gigantické přehrady Tarbila a Mangla jsou už zcela plné a další vodu nepojmou  Ohrožena ale není jen úroda, ale také oblast Kvadipur, kde se těží zemní plyn.

______________________________________________________________________________

Záplavy postihly celou Střední Evropu, mrtví jsou v Německu i v Polsku

Silné deště zasáhly v sobotu celou Střední Evropu, kromě České republiky také Polsko a Německo a Rakousko. V Polsku zahynul jeden člověk, v Sasku tři.

Na německé straně Krušných hor v Neukirchenu se utopila žena a dva muži, když se snažili vynášet věci ze zaplaveného sklepa. Špatná je situace v celém Sasku, hladiny saských řek zůstávají vysoko. Zatímco obvykle mají v létě 40 až 50 centimetrů, nyní se jejich výše pohybuje od 2,27 do 3,14 metru a mnohde se vylily z břehů. "Není jasné, co bude dál," prohlásila mluvčí Saské Kamenice Katja Uhlemannová.  Podle agentury DPA bylo 11 000 domácností několik hodin bez proudu a část dálnice 72 mezi bavorským Hofem a Saskou Kamenicí (Chemnitz) byla zčásti neprůjezdná. V Saské Kamenici byly neprůjezdné i silnice nižšího řádu 173 a 107. Silnici 93 chránili hasiči před zaplavením pomocí pytlů s pískem.  Stav nebezpečí byl vyhlášen v okrese Zhořelec, Saská Žitava je zčásti pod vodou a hasiči museli evakuovat její obyvatele. "Je tu naprostý chaos, který překonává všechno, co jsme dosud zažili," citovala agentura DPA policejního mluvčího. Několik lidí bylo zraněno. Žitavské hraniční přechody do Česka a do Polska byly uzavřeny.  Katastrofální stav panuje podle mluvčí hasičů také v Žitavských horách Tři oběti povodní v Polsku 

Podle serveru Onet.pl si povodně v Dolním Slezsku vyžádaly tři oběti. Polští hasiči zaznamenali v pátek po prudkých deštích na 1500 hlášení o zaplavených pozemních komunikacích či domech. Zcela zaplavena byla polská Bogatyně, kde čekali mnozí na záchranáře na střechách domů.  Sever Rakouska je pod vodou  V oblasti rakouského Waldviertelu byl těžce zraněn hasič, kterého zasáhlo vysoké napětí, když odčerpával vodu píše list Kurier. Ochrnula mu levá ruka a musel ho do nemocnice přepravit vrtulník. Je mimo nebezpečí života. 

V nejvíce postižených v okresech Horn a Holabrunn spadlo 60 litrů vody na metr čtvereční. Do záchranných prací se podle agentury APA zapojilo na 1 200 hasičů a záchranářů. Mimo jiné museli evakuovat ze zaplaveného domu dva důchodce upoutané na lůžko.  Nejhorší situace je v okrese Horn, kde v noci zasahovalo na 900 hasičů. Do improvizovaných hrází bylo uloženo sto tisíc pytlů s pískem. Domy a majetek také chrání 200 metrů mobilních hrází.  Vesnička Mold už zažívá třetí záplavy, pod vodou jsou celé ulice. Nasazeno je 25 hasičských jednotek.  Obtížná je také situace v Mistelbachu, kde stoupá hladina řeky Zaya. Ta se vlévá do Moravy. Stoupá i Dyje.

Zdroj: novinky.cz

Angelina Jolie má v thrilleru Salt českou uniformu a mluví rusky

8. srpna 2010 v 11:28 | Fréderik |  News
Kontroverzní agentku CIA hraje oscarová hollywoodská hvězda Angelina Jolie v novém americkém thrilleru Salt, který bude od 12. srpna uveden v českých kinech. V napínavém špionážním snímku zvládá náročné akční scény a v několika epizodách dokonce mluví rusky.

Roli ve filmu nazvaném podle příjmení hlavní hrdinky Evelyn Saltové získala prý herečka náhodou. Při setkání se zástupkyní společnosti Sony Pictures utrousila, že by si ráda zahrála v "bondovce". "Jen tak jsem prohodila, že bych chtěla být Bondem. Byl to jen vtípek," řekla podle distribučních materiálů. Tvůrce filmu ovšem její výrok tak zaujal, že přepsali scénář a z muže jménem Edwin Salt se stala akční hrdinka, jejíž role byla ušitá na tělo slavné hvězdě.
Agentka Saltová se ve filmu snaží vyvrátit obvinění ruského přeběhlíka, že je ruskou špionkou. Podezření ovšem umocňuje svým útěkem a odmítáním jakékoli spolupráce s dosavadními kolegy ze CIA a s dalšími zástupci amerických mocenských orgánů. Její snaha uniknout zadržení podněcuje dohady o skutečných motivech. Kolem identity hlavní hrdinky neustále visí otazníky.
Podle scénáře působí na území USA spousta tajných agentů vycvičených v bývalém Sovětském svazu a poté i v Rusku. Pod vymyšlenými jmény žijí a chovají se jako řadoví občané. Přestože jde o fiktivní příběh, podle producenta Lorenza Di Bonaventury není představa takových špionů jen výplodem fantazie. "Není nejmenších pochyb o tom, že existují," uvedl. Jeho slova dokresluje i realita, když na území USA byla nedávno zatčena skupina ruských špionů, kteří tam žili mnoho let a teprve po odhalení byli vyhoštěni ze země.
Angelina v české uniformě
Jolie, která ve filmu neustále mění svou vizáž, se představí mimo jiné i v roli českého příslušníka sil NATO. Převlečena za muže oblečeného do uniformy českého důstojníka Vlasáka se dostane do prezidentského sídla, aby tam splnila jeden ze svých záměrů.    Ruštinu herečka praktikuje mimo jiné v dialozích se svým polským hereckým partnerem Danielem Olbrychským, který hraje údajného ruského přeběhlíka Orlova. Při jednom setkání si také přihne z láhve vodky, jak to zřejmě podle představ amerických tvůrců chodí mezi ruskými špiony.
Tvůrci ocenili profesionalitu herečky, která sama zvládá tvrdé kaskadérské scény včetně bojových. "Angelina je nadšená, když může takové scény točit sama," řekl jeden z režisérů Simon Cran.
Film se natáčel ve Washingtonu i v New Yorku. Některé scény vznikly v pravoslavné katedrále Panny Marie v East Village v New Yorku. Za dalšími záběry se pak štáb vypravil do Ruska, aby natočil například děj na břehu řeky Volhy. Scénář filmu napsal Kurt Wimmer, režisérem je Phillip Noyce a kameramanem Robert Elswit. V dalších rolích hrají Liev Schreiber či Chiwetel Ejiofor. Do českých kin film uvádí distribuční společnost Falcon-12.8.2010.

Zdroj: novinky.cz

Happy Birthday Maddox

5. srpna 2010 v 14:54 | Fréderik |  News

Všechno nejlepší ke krásným 9. narozeninám za emil-emingos.blog.cz

Fréderik, Háretix, Emil

Empire's 100 Sexiest Movie Stars 2010

5. srpna 2010 v 14:50 | Fréderik |  News
Server empireonline.com po roce znovu sestavil žebříček s názvem Empire's 100 Sexiest Movie Stars. Ten čítá jak současné hvězdy filmového nebe, tak i ty, kteří již nejsou mezi námi (Heath Ledger, Marlon Brando, Marilyn Monroe, Paul Newman...). Angelina se umístila na první místě a Brad na krásném 7, osobně bych na první dal Johnnyho a pak Evu Green, Brada, Jessicu, Daniela a pak Angie.

1. Angelina Jolie
2. Natalie Portman
3. Daniel Craig
4. Jessica Alba
5. Johnny Depp
6. Eva Green
7. Brad Pitt
8. Scarlett Johansson
9. Keira Knightley
10. Gerard Butler


Potvrzeno! Elizabeth Taylorovou bude hrát Angelina Jolie

5. srpna 2010 v 14:47 | Fréderik |  News
Angelina Jolie (35) si zahraje nejen Kleopatru, jejíž nejslavnější představitelkou filmové historie byla Elizabeth Taylorová, ale také právě samotnou hvězdu stříbrného plátna padesátých a šedesátých let. Do Liz Taylorové se vtělí ve snímku režiséra Mika Nicholse podle knižní předlohy Furious Love autorů Sama Kashnera a Nancy Schoenbergerové.

"Jsem jí fascinovaná a také jejím mystériem a mystikou, které ji vždycky obklopují. Nemáme ještě přesný scénář, ale jakmile se nám dostane do rukou něco dobrého, začneme točit," přiznala Angelina britskému Sunday Express.

Zatímco Angelina je už pro Liz jistou volbou, kdo bude hrát jejího dvojnásobného manžela Richarda Burtona, se neví. O roli se zřejmě poperou Russell Crowe, Clive Owen a Colin Farrell. Ovšem Taylorová byla osmkrát vdaná za sedm mužů, takže šanci ve filmu dostane řada mužských hvězd.


Jolie a Pitt koupili vilu u Verony za 830 milionů korun

5. srpna 2010 v 14:46 | Fréderik |  News
Američtí herci Angelina Jolie a Brad Pitt rozšířili své impérium s nemovitostmi. Pár získal vilu ze 17. století v pahorkatém vinařském kraji Valpolicella u Verony.


Vila Costanza v obci San Pietro in Cariano se rozkládá na šestihektarovém pozemku. Budova, za niž Jolieová a Pitt zaplatili 32 milionů eur (asi 830 milionů Kč), má pět pokojů, sedm koupelen, kinosál, fitness a dva bazény, napsal dnešní list La Stampa.  "Pár hledal cosi velmi exkluzivního," sdělil makléř, který pro herce vilu koupil. Jolie a Pitt prý hledají ještě další domy na italském pobřeží.  Angelina Jolie se pravděpodobně zúčastní benátského filmového festivalu, který se uskuteční od 1. do 11. září. S Johnnym Deppem hraje ve filmu The Tourist režiséra Floriana Henckela von Donnersmarcka. Thriller byl částečně natáčen v Benátkách.


News

1. srpna 2010 v 20:45 | Fréderik |  News
Bohužel nefunguje imagebam, takže fotky jen takle. Ale nebojte brzy se dočkáte něčeho.


Premiéra v Soul

Konference 28.07.10

Premiéra 28.07.10


Moneyball

Natáčení 20.07.10

Natáčení 21.07.10

Děti


________________

Emingos 2008/2010

________________